fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Mekatronik Tercüme
Mekatronik nedir?

Mekatronik, mekanik ve elektronik kelimelerinin uygun bir şekilde birleştirilmesinden oluşmuştur ve ilk kez 1969 yılında Japon Yasukawa Elektrik Şirketi’nden bir mühendis makine ve elektronik mühendisliği alanlarının birleşmesi anlamında “mekatronik” kelimesini kullanmıştır. Mekatronik, makine, elektronik, yazılım ve kontrol mühendisliğine dayanan, çok kontrollü bir mühendislik dalıdır. Gelişen teknolojiye bağlı olarak birçok alan ve sektörle bağlantılı olan mekatronik hemen her evin içinde kullanılan elektronik cihazların üretiminde kullanılmaktadır.

Mekatronik Tercüme

Kalite Tercüme olarak mekatronik tercüme işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz teknik çeviri kapsamında mekatronik tercümesi de dâhil olmak üzere çeşitli alanlarda tercüme hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz İngilizce mekatronik tercüme alanında profesyonel destek sunmaktadır.

Mekatronik Çeviri

Teknik çeviri alanında tercüme bilgisi gerektiren mekatronik çeviri işlemlerini gerçekleştiren ekibimiz, mekatronik çevirisi alanında büyük ölçüde deneyim kazanmış uzman tercümanlardan oluşmaktadır. Mekatronik mühendisliği çevirisi PDF formatında veya çeşitli formatlarda evrakların sunulabildiği bir alandır. PDF formatında sunulan mekatronik mühendisliği çevirileri Microsoft Word formatına da dönüştürülebilir.

cevirmen1
online1
Mekatronik Çevirisi Nasıl Yapılır?

Mekatronik çeviri işlemleri tercüme disiplini olan teknik çeviriyle mühendislik çevirisi arasında bir köprü konumundadır. Dolayısıyla bu çevirilerin hem ilgili teknik alana hâkim hem de mekatronik tercüme dilini iyi kullanabilen ve bilgi sahibi bir tercüme ekibi tarafından yapılması zorunludur.

Mekatronik çevirisi hedef dilde bile olmayan hukuki terimler veya soyut kavramlar kullanılabilmektedir. Tutarsızlıkları bulmak ve yanlış çevirileri düzeltmek ancak birtakım kalite güvencesi prosedürlerine hâkim profesyonel bir çeviri bürosu tarafından sunulabilecek çözümlerle mümkündür.

Mekatronik Çeviri Fiyatları

Kurumumuzda mekatronik çevirisi fiyatları ilgili dile göre değişiklik gösterebilmektedir. Mekatronik mühendisliği İngilizce çeviri ücretleri, mekatronik mühendisliği ders kitabı İngilizce çeviri ücretleri, e mekatronik ile ilgili çeviriler, mekatronik mühendisliği programları ile ilgili çeviriler, mekatronik İngilizce çeviri işlemleri, mekatronik mühendisi çeviri işlemleri, mekatronik terimleri ile ilgili çeviriler ve diğer çeviri işlemleri hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mekatronik Tercüme

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.