fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Mersin Çeviri Bürosu

Mersin Çeviri Bürosu

Mersin Çeviri Bürosu ihtiyaç duyduğunuz tercüme hizmeti sağlayıcısıdır. Mersin yeminli tercüme bürosu olarak deneyimli noter yeminli tercüman (adli yeminli tercüman) kadromuzla güvenilir ve kaliteli çeviri sunuyoruz. Hukuki çeviri ve medikal çeviri gibi yazılı çeviri alanlarında ve simultane çeviri gibi sözlü çeviri alanında Mersin ilinde noter yeminli tercüme bürosu olarak uygun fiyatlı tercüme sağlıyoruz.

Mersin Yeminli Çeviri

Mersin Yeminli Tercüme olarak noter onaylı çeviri hizmeti veriyoruz. Mersin Tercüme Ofisinden acil çeviri talep etmeniz hâlinde belgelerinizi noter onayı (noter tasdiki) yapılmış şekilde gönderiyoruz.

İngilizce çeviri yaptığımız metinler editing (redaksiyon, proofreading) sürecinden geçmektedir. Mersin Çeviri bürosu ve Mersin tercüme büromuzda faaliyet gösteren İngilizce tercümeler tasdik şerhi ile onaylatılmaktadır. Mersin Noter Tasdikli Tercüme Şirketinin (Mersin Noter Onaylı Tercüme Şirketinin) onaylı çevirileri tüm kurumlarda geçerlidir.

Diploma çevirisi, doğum belgesi çevirisi, evlilik cüzdanı çevirisi gayrimenkul belgesi çevirisi, ikametgâh çevirisi, imza sirküleri çevirisi, nüfus cüzdanı çevirisi, ölüm belgesi çevirisi, pasaport çevirisi, sözleşme çevirisi, transkript çevirisi, yerleşim yeri belgesi çevirisi, CV çevirisi, gelir belgesi çevirisi, göçmenlik başvurusu çevirisi, iş yeri açma belgesi çevirisi, SGK dökümü çevirisi, mahkeme kararı çevirisi ve vergi levhası çevirisi gibi alanlarda noter tasdikli tercüme hizmeti sunuyoruz.

cevirmen1
online1

Mersin Noter Yeminli Çeviri

Noter yeminli çeviri hizmeti arayışınız mevcutsa Mersin Noter Yeminli Çeviri Bürosu olarak 7/24 hızlı noter onaylı çeviri hizmeti sunuyoruz. Noter onaylı tercüme hizmeti sunan bir kurum olarak resmî evrak çevirilerini noter onaylı şeklinde gönderebiliyoruz.

Mersin Apostil Çeviri

Apostil Onaylı Tercüme (apostil onaylı belge çevirisi, apostili tercüme) kapsamında isim denklik belgesi, muvafakatname, noter senedi, nüfus kayıt örneği, öğrenci belgesi, vekâletname, adli sicil belgesi, boşanma ilamı, temyiz belgesi gibi apostil şerhi istenen belgeler için profesyonel çeviri (noter onaylı belge çevirisi) sunuyoruz.

Kalite Tercüme, Mersin çeviri bürosu arayanların online çeviri adresidir. İlinizin en iyi tercüme bürosunu arıyorsanız uzman mütercim-tercüman kadrosuyla Türkiye’nin tüm illerine her dilde noter yeminli çeviri hizmeti sunan Mersin Noter Yeminli Tercüman Ofisimizden online olarak veya ofisimizi ziyaret ederek yararlanabilirsiniz. Fiyat almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz Mersin İlçeleri:

Mersin Çeviri Bürosu, Akdeniz Tercüme Bürosu, Anamur Tercüme Bürosu, Aydıncık Tercüme Bürosu, Bozyazı Tercüme Bürosu, Çamlıyayla Tercüme Bürosu, Çarşı Tercüme Bürosu, İçel Tercüme Bürosu, Erdemli Tercüme Bürosu, Gülnar Tercüme Bürosu, Mezitli Tercüme Bürosu, Metropol Tercüme Bürosu, Mut Tercüme Bürosu, Yenişehir Tercüme Bürosu, Pozcu Tercüme Bürosu, Huzurkent Tercüme Bürosu, Yenice Tercüme Bürosu, Tarsus Tercüme Bürosu, Toroslar Tercüme Bürosu.

Mersin Çeviri Bürosu

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz
Sıkça Sorulan Sorular

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Tüm illere de yeminli tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Tüm illere de yeminli çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla ya da posta adresinize basılı olarak teslim edebiliyoruz.