fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Mersin Noter Yeminli Tercüme
Yeminli Mersin Tercüme Bürosu

Mersin Çeviri Bürosu ihtiyaç duyduğunuz tercüme hizmeti sağlayıcısıdır. Mersin’de yeminli tercüme bürosu olarak deneyimli noter yeminli tercüman (adli yeminli tercüman) kadromuzla güvenilir ve kaliteli çeviri sunuyoruz. Hukuki çeviri ve medikal çeviri gibi yazılı çeviri alanlarında ve simultane çeviri gibi sözlü çeviri alanında Mersin’de noter yeminli tercüme bürosu olarak uygun fiyatlı tercüme sağlıyoruz.

Mersin Yeminli Çeviri

Mersin Yeminli Tercüme olarak noter onaylı çeviri hizmeti veriyoruz. Mersin Tercüme Ofisinden acil çeviri talep etmeniz hâlinde belgelerinizi noter onayı (noter tasdiki) yapılmış şekilde gönderiyoruz.

Mersin Çeviri Şirketi bünyesinde İngilizce çeviri yaptığımız metinler editing (redaksiyon, proofreading) sürecinden geçmektedir. Mersin’de faaliyet gösteren tercüme büromuzda İngilizce tercümeler tasdik şerhi ile onaylatılmaktadır. Mersin Noter Tasdikli Tercüme Şirketinin (Mersin Noter Onaylı Tercüme Şirketinin) onaylı çevirileri tüm kurumlarda geçerlidir.

Mersin’de yeminli çeviri bürosu olarak diploma çevirisi, doğum belgesi çevirisi, evlilik cüzdanı çevirisi, gayrimenkul belgesi çevirisi, ikametgâh çevirisi, imza sirküleri çevirisi, nüfus cüzdanı çevirisi, ölüm belgesi çevirisi, pasaport çevirisi, sözleşme çevirisi, transkript çevirisi, yerleşim yeri belgesi çevirisi, CV çevirisi, gelir belgesi çevirisi, göçmenlik başvurusu çevirisi, iş yeri açma belgesi çevirisi, SGK dökümü çevirisi, mahkeme kararı çevirisi ve vergi levhası çevirisi gibi alanlarda noter tasdikli tercüme hizmeti sunuyoruz.

cevirmen1

Mersin tercüme firması yurt dışı eğitim ve aile birleşimi gibi nedenlerle vize veya göçmenlik başvurusunda bulunmak isteyenlere vize ve göçmenlik evraklarının çevirisini sunmaktadır.

online1
Mersin Noter Yeminli Çeviri

Mersin’de çeviri hizmeti arayışınız mevcutsa Mersin Noter Yeminli Tercüme Bürosu olarak 7/24 hızlı noter onaylı çeviri hizmeti sunuyoruz. Mersin’de noter onaylı tercüme hizmeti sunan bir kurum olarak resmî evrak çevirilerini noter onaylı tercüme şeklinde gönderebiliyoruz.

Mersin Apostil Çeviri

Mersin’de Apostil Onaylı Tercüme (apostil onaylı belge çevirisi, apostili tercüme) kapsamında isim denklik belgesi, muvafakatname, noter senedi, nüfus kayıt örneği, öğrenci belgesi, vekâletname, adli sicil belgesi, boşanma ilamı, temyiz belgesi gibi apostil şerhi istenen belgeler için profesyonel çeviri (noter onaylı belge çevirisi) sunuyoruz.

Kalite Tercüme, Mersin’de tercüme bürosu arayanların online çeviri adresidir. Mersin yeminli tercüman desteği için Mersin’in en iyi tercüme bürosunu arıyorsanız uzman mütercim-tercüman kadrosuyla Türkiye’nin tüm illerine her dilde noter yeminli çeviri hizmeti sunan Mersin Noter Yeminli Tercüman Ofisimizden online olarak veya ofisimizi ziyaret ederek yararlanabilirsiniz. Mersin tercüme fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mersin Noter Yeminli Tercüme

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.