fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Mobil Oyun Çevirisi
Mobil Oyun Çevirisi Nedir?

Video ve oyun içeriğinizi tüm dünyada geniş kitlelere ulaştırmanın en popüler yöntemlerindendir. Dünya çapında eğlence ve oyun sektöründe yer alan bireysel müşterilere ve şirketlere mobil oyunlar için çeviri desteği sunuyoruz.

Çoğu insan, oyun çeviri siteleri ya da oyun çeviri programları gibi çeviri uygulamalarının kullanılıp kullanılmadığını merak edebilir. Mobil oyun çevirisi kapsamında bazı spesifik altyazı programları kullanılmakta ve dosyalarınız istenen formatta kaydedilebilmektedir. Medya sektörünün öncü çözüm ortağı olan Mobil Oyun Tercüme Bürosu, çeviri ihtiyaçlarınızı karşılayacak en deneyimli tercümanlara sahiptir.

Mobil Oyun Tercümesi Nedir?

Başarılı bir mobil oyun tercüme işlemi yapmak için orijinal dildeki etkiyi yakalamak üzere ilgili tercümanın önce kendi diline büyük oranda hâkim olması ve geniş bir kelime haznesine sahip olması gerekmektedir.

Mobil oyun tercümesi ihtiyacınızdan çok, bu alanda deneyimli bir çevirmenseniz, mobil oyun çevirisi ile ilgili tüm yetkinliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız ve profesyonel bir biçimde mobil oyun tercümesi yapmak istiyorsanız kurumumuza başvurabilirsiniz.

moo
online1
Mobil Oyun Çevirisinin Önemi

Tercüme işlemlerimiz kapsamında mobil oyun çeviri işlemi alana özel hassas noktaların dikkate alınmasını gerektirmektedir. Görüntü ve alt yazı senkronizasyonu, kültürel farklılıklar ile geleneksel kullanımlar, orijinal mobil oyundaki duygunun ilgili dile en doğru şekilde aktarılması, mobil oyun ismi çevirileri ve karakter sınırı gibi hususlar mobil oyun altyazı çevirilerindeki önemli noktalardır.

Mobil Oyun Çeviri Ücretleri

Çeviri ücretlerimize ilişkin olarak mobil oyunu çeviri fiyatları, ilgili mobil oyunun niteliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Mobil oyun çeviri ücretleri, İngilizce Türkçe mobil oyun çevirisi ve mobil oyun tercümesi ve dijital oyun çevirisi hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Her Mobil Oyun Çevirisi Güvenilir midir?

Tercüme işlemlerimiz kapsamında mobil oyun çeviri işlemi alana özel hassas noktaların dikkate alınmasını gerektirmektedir. Görüntü ve alt yazı senkronizasyonu, kültürel farklılıklar ile geleneksel kullanımlar, orijinal mobil oyundaki duygunun ilgili dile en doğru şekilde aktarılması, mobil oyun ismi çevirileri ve karakter sınırı gibi hususlar mobil oyun altyazı çevirilerindeki önemli noktalardır. Mobil oyun çevirisi amacı oyunseverler arasında popüler olan çeşitli oyunları dilimize kazandırmaktadır.  Mobil oyun çevirisi ve altyazı tercümesinde uzmanlaşmış tercümanlarımızdan hizmet alabilirsiniz.

Mobil Oyun Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.