fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Motor Çevirisi
Motor Çevirisi Hizmeti

Kalite Tercüme olarak motor çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz teknik çeviri kapsamında çeşitli alanlarda tercüme hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz motor çevirisi alanında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımızın sonucu olarak müşterilerimiz kurumumuz tarafından sunulan üstün nitelikli hizmet avantajından yararlanmaktadır.

Teknik çeviri alanında tercüme bilgisi gerektiren motor tercüme işlemlerini gerçekleştiren ekibimiz, motor tercümesi alanında büyük ölçüde deneyim kazanmış uzman tercümanlardan oluşmaktadır.

Motor Tercüme Fiyatları

Kurumumuzda motor çevirisi fiyatları ilgili dile göre değişiklik gösterebilmektedir. Motor İng çeviri ücretleri, motor İngilizce çeviri işlemleri (servo motor İngilizce çeviri işlemleri, benzinli motor İngilizce çeviri işlemleri, motor yarışı İngilizce ceviri işlemleri vb.), motor parçaları çeviri işlemleri (motor kulağı ceviri işlemleri, motor kask ceviri işlemleri, motor kapağı ceviri işlemleri vb.), motor gücü çeviri işlemleri, benzinli motor çeviri işlemleri, motor hacmi çeviri işlemleri, pistonlu motor çeviri işlemleri ve diğer çeviri işlemleri hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cevirmen1
online1
Motor Çevirisinin Önemi

Motor üreticileri, bayileri, fabrikaları faaliyet gösterdikleri her ülke pazarına özel stratejiler, platformlar, üretim araçları ve alanları geliştirmek zorundadır. Dünya çapında faaliyet sürdüren bu sektörde başarılı olabilmek için yabancı dillerden çevrilmesi gereken katalog, broşür, kullanım kılavuzu gibi pek çok evrak, belge ve içeriğin doğru bir şekilde tercüme edilip hedefe yönelik düzenlenmesi gerekir.

Her sektörde olduğu gibi bu sektörde de yapılan çevirilerin doğruluğu ve güvenilirliği büyük önem taşımaktadır. Çeviri döngümüze giren metinler editing, proofreading ve kalite güvence süreçlerimizden geçmektedir.

Tercümanlarımız ve Editörlerimiz

İş birliği yaptığımız tercümanlarımız en az lisans derecesi olan, mesleki yetkinliğe sahip ve ilgili alanda deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Çok sayıda yetkin tercümanımızdan oluşan insan kaynakları ağımız ile kurulduğumuz tarihten bu yana yüzlerce çalışma için birinci sınıf çeviri ve editing hizmeti sunmaktayız.

Çevirideki kullanım ve üslubun uygunluğunu ve doğruluğunu sağlamak üzere tüm araştırma ve geliştirme çeviri çalışmalarımız editing aşamasından geçmektedir. Editörlerimiz kaynak ve hedef metni karşılaştırarak ortaya çıkan ürünün hata içermemesini ve dilsel ve anlamsal açıdan sorunsuz olmasını sağlamaktadır.

Motor Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.