fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Mühendislik Çevirisi
Mühendislik Çevirisi Nedir?

Kalite Tercüme olarak mühendislik çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz teknik çeviri kapsamında mühendislik için çeviri de dâhil olmak üzere çeşitli alanlarda tercüme hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz mühendislik İngilizce çeviri alanında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz mühendislik tercümesi işlemine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Teknik çeviri alanında tercüme bilgisi gerektiren mühendislik çalışmalarının çevirisini gerçekleştiren ekibimiz, mühendislik çevirisi alanında büyük ölçüde deneyim kazanmış uzman tercümanlardan oluşmaktadır.

Mühendislik Tercüme Fiyatları

Kurumumuzda mühendislik çeviri fiyatları ilgili dile göre değişiklik gösterebilmektedir. Tersine mühendislik çeviri İngilizce ücreti, mühendislik tanıtımı ile ilgili metinlerin çevirisi, mühendislik sayfaları ile ilgili metinlerin çevirisi, mühendislik birimleri ile ilgili metinlerin çevirisi, mühendislik bilgisi ile ilgili metinlerin çevirisi, mühendislik belgeselleri dersi ile ilgili metinlerin çevirisi, mühendislik bölümü çeviri işlemleri, mühendislik çeviri programı (mühendislik çeviri sitesi) kapsamındaki yazılımların çevirisi ve diğer çeviri işlemleri hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cevirmen1
online1
Mühendislik Çevirisinde Nelere Dikkat Edilmeli

Genel olarak mühendislik çeviri, dil yetkinliğinin yanı sıra ilgili mühendislik altyapısına ve jargonuna sahip profesyonel tercümanlarla çalışılması gereken bir çeviri alanıdır. Yetersiz bir mühendislik çevirisi sistem hatalarına, ekipmanın zarar görmesine ve hatta daha kötü sonuçlara yol açabilir. Örneğin hatalı bir güvenlik ya da topraklama talimatı çevirisinin yüksek voltajlı elektrik sistemleri ile çalışan bir elektrik teknisyenini nasıl etkileyebileceğini düşündüğümüzde çevirinin ne kadar ciddiyetle ele alınması gerektiği daha iyi anlaşılabilir. İyi bir teknik tercüman kaynak ve hedef dile hâkim olmanın yanı sıra tercüme ettiği materyalin derin teknik bilgisine ve terminolojisine de sahip olmalıdır.

Mühendislik Çevirisinin Önemi

Küresel pazarlardan pay almak ve başarılı bir şekilde rekabet edebilmek, gücünüzü hedef kullanıcılara ve müşterilere doğru ve etkin bir şekilde aktarabilme yeteneğinize bağlıdır.

Mühendislik çevirilerimiz elektrik ve elektronik, inşaat, makine, kimya, havacılık ve uzay, jeoloji, meteoroloji, bilgisayar, çevre, gıda, biyoteknoloji ve genetik, endüstri, metalürji ve malzeme, maden, petrol ve doğalgaz veya gemi makineleri mühendisliği diplomasına sahip ya da bu alanlarda tecrübe kazanmış teknik tercümanlar tarafından yapılmaktadır.

Mühendislik Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.