fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Mühendislik Şartnamesi Çevirisi
Mühendislik Şartnamesi Tercümesi Nedir?

Kalite Tercüme olarak mühendislik şartnamesi çeviri işlemlerinde nitelikli hizmet veriyoruz. Şirketimiz teknik çeviri kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz mühendislik şartnamesi tercümeleri alanında profesyonel destek sunmaktadır.

Seçkin tercümanlardan oluşan mühendislik şartnamesi çeviri ekibimiz, ilgili alanlarda büyük ölçüde deneyim kazanmış profesyonellerden oluşmaktadır. Mühendislik şartnamesi çevirisi talep etmeniz hâlinde ilgili belgeyi isteğinize göre size noter onaylı olarak teslim edebiliyoruz. Kalite Tercüme şirket içi ve online yeminli çeviri hizmetleri sayesinde dünyanın her yerinden saniyeler içerisinde yeminli tercüme siparişi oluşturabilirsiniz.

Mühendislik Şartnamesi Tercüme Fiyatları

Tercüme ücretleri kapsamında mühendislik şartnamesi çeviri ücretleri dile ve ilgili belgenin noter yeminli olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. Mühendislik şartnamesi tercümesi fiyatları, mühendislik tanıtımı çevirileri, mühendislik etkinlikleri ile ilgili çeviriler, mühendislik çeviri programı lokalizasyonu ve diğer çeviriler hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cevirmen1
online1
Mühendislik Şartnamesi Çevirilerinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Genel olarak mühendislik Şartnamesi çevirileri, dil yetkinliğinin yanı sıra ilgili mühendislik altyapısına ve jargonuna sahip profesyonel tercümanlarla çalışılması gereken bir çeviri alanıdır. Yetersiz bir mühendislik Şartnamesi  çevirisi sistem hatalarına, ekipmanın zarar görmesine ve hatta daha kötü sonuçlara yol açabilir. Örneğin hatalı bir güvenlik ya da topraklama talimatı çevirisinin yüksek voltajlı elektrik sistemleri ile çalışan bir elektrik teknisyenini nasıl etkileyebileceğini düşündüğümüzde çevirinin ne kadar ciddiyetle ele alınması gerektiği daha iyi anlaşılabilir. İyi bir teknik tercüman kaynak ve hedef dile hâkim olmanın yanı sıra tercüme ettiği materyalin derin teknik bilgisine ve terminolojisine de sahip olmalıdır.

Mühendislik Şartname Çevirisinin Önemi

Küresel pazarlardan pay almak ve başarılı bir şekilde rekabet edebilmek, gücünüzü hedef kullanıcılara ve müşterilere doğru ve etkin bir şekilde aktarabilme yeteneğinize bağlıdır.

Mühendislik Şartnamesi çevirilerimiz elektrik ve elektronik, inşaat, makine, kimya, havacılık ve uzay, jeoloji, meteoroloji, bilgisayar, çevre, gıda, biyoteknoloji ve genetik, endüstri, metalürji ve malzeme, maden, petrol ve doğalgaz veya gemi makineleri mühendisliği diplomasına sahip ya da bu alanlarda tecrübe kazanmış teknik tercümanlar tarafından yapılmaktadır.

Mühendislik Şartnamesi Tercüme

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.