fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Noter Onay Belgesi Çeviri
Noter Onaylı Çeviri Nedir?

Noter onaylı çeviri tercüme işleminin yemin zaptı olan bir tercüman tarafından gerçekleştirilmesi ve noter tarafından tasdik edilmesi olarak tanımlanabilir. Genellikle resmi kurumlar için yapılan bu tür çevirilerde tercüme edilen belgenin tercüman tarafından imzalanıp kaşelenmesi ve noter tarafından onaylanması gerekmektedir.

Noter Onaylı Çeviri Nasıl Yapılır?

Kalite Tercüme olarak noter onaylı belge tercümesi işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Çeviri ekibimiz noter onaylı tercüme (İngilizce noter onaylı diploma çevirisi, Almanca noter onaylı diploma tercümesi, noter onaylı yetki belgesi çevirisi vb.) desteği sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz noter onaylı belge çevirisine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Noter Onaylı Çeviri Ücretleri

Noter onaylı tercüme fiyatları ilgili dile göre değişiklik gösterebilmektedir. Noter tasdikli yeminli tercüme fiyatları (İngilizce noter tasdikli çeviri ücretleri, Almanca noter onaylı çeviri ücretleri, Rusça noter onaylı çeviri fiyatları, noter onaylı diploma çevirisi ücreti, imza beyannamesi noter çeviri ücreti vb.), noter belge onaylatma ücreti (İngilizce noter çeviri onay ücreti, Almanca noter tercüme onay ücreti, Rusça noter çeviri tasdik ücreti) ve tüm belge türlerinde noter onayli tercume fiyat ve işlemler hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cevirmen1
online1
Noter Onaylı Tercüme Bürosu

Kurumumuz uzman ve deneyimli kadromuzla online noter onay belgesi çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz.

Şirketimiz online noter onay belgesi çevirileri kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz online noter onay belgesi çevirileri alanında profesyonel tercüme desteği sunmaktadır.

Noter Onaylı Çevirilerde Karşılaşılan Zorluklar

Hukuk tercümanının bu tür durumlarda ilgili prosedürü ve hukuki belgenin orijinal anlamını değiştirmeden söz konusu terimi en iyi açıklayan karşılığı bulması gerekmektedir. Aksi hâlde, ilgili durum hatalı yargılamalara yol açarak telafi edilemeyecek sonuçlar doğurabilir.

Tüm alanlarda olduğu gibi hukuk çevirilerinde de sıfır-hata politikasının izlenmesi gerekmektedir. Bu politika ancak hukuk altyapısı olan, kanun ve mevzuatlar hakkında bilgiye sahip ve dil becerileri gelişmiş profesyonel tercümanlarla yürütülebilir. Hukuk alanında uzman tercüme ekibimiz bu alanda en yetenekli, bilgili ve deneyimli tercümanlardan ve avukatlardan oluşmaktadır.

Noter Onay Belgesi Çeviri

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.