fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Noter Onaylı Belge Tercümesi
Noter Onaylı Çeviri Nedir?

Noter onaylı çeviri tercüme işleminin yemin zaptı olan bir tercüman tarafından gerçekleştirilmesi ve noter tarafından tasdik edilmesi olarak tanımlanabilir. Genellikle resmi kurumlar için yapılan bu tür çevirilerde tercüme edilen belgenin tercüman tarafından imzalanıp kaşelenmesi ve noter tarafından onaylanması gerekmektedir.

Noter Onaylı Belge Çevirisi

Kalite Tercüme olarak noter onaylı belge tercümesi işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Çeviri ekibimiz noter onaylı tercüme (İngilizce noter onaylı diploma çevirisi, Almanca noter onaylı diploma tercümesi, noter onaylı yetki belgesi çevirisi vb.) desteği sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz noter onaylı belge çevirisine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Noter Onaylı Tercüme Bürosu

Noter onaylı tercüme bürosu olarak üslubun uygunluğunu ve doğruluğunu sağlamak üzere tüm araştırma ve geliştirme çeviri çalışmalarımız editing aşamasından geçmektedir. Editörlerimiz kaynak ve hedef metni karşılaştırarak ortaya çıkan ürünün hata içermemesini ve dilsel ve anlamsal açıdan sorunsuz olmasını sağlamaktadır.

cevirmen1
online1
Noter Onaylı Çeviri Nasıl Yapılır?

Çeviri döngümüze giren metinler editing, proofreading ve kalite güvence süreçlerimizden geçmektedir.

Belirli bir süreç içinde devam eden çalışmalarda terminoloji tutarlılığı sağlamak üzere modern çeviri teknolojilerinden yararlanıyoruz. Kalite standartlarımızı korumak üzere ilgili alan için en uygun tercümanlarımızla iş birliği yapıyor ve çevirileri detaylı bir dil kontrolünden geçiriyoruz. Kurumumuzda çevrilen metinler eğitimli editörlerimiz tarafından titiz bir karşılaştırmalı kontrole tabi tutulmakta ve çeviride saptanan olası hatalar, kullanılan jargonla ilgili sorunlar ve diğer türdeki yanlışlıklar uzman editörlerimiz tarafından giderilmektedir.

Noter Onaylı Tercüme Fiyatları

Noter onaylı tercüme fiyatları ilgili dile göre değişiklik gösterebilmektedir. Noter tasdikli yeminli tercüme fiyatları (İngilizce noter tasdikli çeviri ücretleri, Almanca noter onaylı çeviri ücretleri, Rusça noter onaylı çeviri fiyatları, noter onaylı diploma çevirisi ücreti, imza beyannamesi noter çeviri ücreti vb.), noter belge onaylatma ücreti (İngilizce noter çeviri onay ücreti, Almanca noter tercüme onay ücreti), noter onaylı imza beyannamesi örneği ve tüm belge türlerinde noter onayli tercume fiyat ve işlemler hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Noter Onaylı Belge Tercümesi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.