fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Nüfus Cüzdanı Çevirisi
Nüfus Cüzdanı Çevirisi Nedir?

Kalite Tercüme olarak resmi evrak çevirisi kapsamında nüfus cüzdanı işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz resmi evrak çevirisi de dâhil olmak üzere çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz nüfus cüzdanı İngilizce ve Almanca çeviri alanında profesyonel destek sunmaktadır.

Yüksek nitelikli tercümanlardan oluşan nüfus cüzdanı İngilizce ve Almanca tercüme ekibimiz, resmi belge çevirisinde büyük ölçüde deneyim kazanmış profesyonel tercümanlardan oluşmaktadır.

Nüfus Cüzdanı Tercüme Fiyatları

Şirketimiz uzman ve deneyimli kadrosu ile size profesyonel tercüme hizmeti sunmaktadır. 7/24 profesyonel nüfus cüzdanı çevirisi sunan ekibimiz acil nüfus cüzdanı çevirisi ihtiyaçlarınızda da her zaman yanınızdadır.

Çeviri fiyatları kapsamında nüfus cüzdanı tercüme fiyatları ilgili dile ve belgenin noter yeminli olup olmamasına göre göre değişiklik gösterebilir. nüfus cüzdanı dil çeviri ücretleri, nüfus cüzdanı İngilizce çeviri örneği, nüfus cüzdanı İngilizce çeviri ücretleri, Almanca nüfus cüzdanı çeviri ücreti ve diğer çeviri türleri hakkında bilgi almak için telefon ya da e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cevirmen1
online1
Kimlik Çevirisi

Kalite Tercüme olarak ihtiyaçlarınıza uygun, resmî kurum ve kuruluşlarca kabul edilen, hızlı ve etkin kimlik kartı çeviri hizmeti sunuyoruz. Kimlik çevirisini talep etmeniz hâlinde bu belgeleri isteğinize bağlı olarak size noter onaylı olarak teslim edebiliyoruz. Böylelikle müşterilerimize yerel ya da uluslararası amaçla kullanılabilecek çeviri belgeler sunuyoruz.

Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı, sahibinin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olduğunu ve nüfus kütüklerinde kaydı bulunduğunu kanıtlayan resmi belgedir.

Nüfus Cüzdanı Tercümesi Neden Gereklidir?

Çeviri döngümüze giren metinler editing (redaksiyon), proofreading ve kalite güvence süreçlerimizden geçmektedir. Kaynak dosya niteliğindeki resmî dokümanlar ile antetli kağıtlarımıza basılan tercümeler ilgili mercilere birlikte sunularak tasdik şerhi ile onaylatılmaktadır. Kalite Tercüme’nin onaylı çevirileri tüm resmî kurumlarda geçerliliğe sahiptir.

Yurt dışı işlemlerinde, vize başvurularında, çalışma izni, oturma izni ve eğitim taleplerinde nüfus cüzdanı tercümesi gerekebilmektedir. Nüfus cüzdanı tercümesi mutlaka yeminli tercümanlarca yapılmalıdır, çünkü kimlik resmi bir belgedir ve resmi kurumlar tarafından kabul görmesi için noter onaylı nüfus cüzdanı tercüme olması gerekmektedir.

Nüfus Cüzdanı Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.