fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Otomasyon Tercümesi
Otomasyon Tercüme Hizmeti

Kalite Tercüme olarak otomasyon tercüme işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz teknik çeviri kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz otomasyon tercümesi alanında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımızın sonucu olarak müşterilerimiz kurumumuz tarafından sunulan üstün nitelikli hizmet avantajından yararlanmaktadır.

Otomasyon Çeviri Hizmeti

Yüksek nitelikli tercümanlardan oluşan otomasyon çeviri ekibimiz, ilgili alanda büyük ölçüde deneyim kazanmış tercümanlardan oluşmaktadır. Otomasyon çevirisi talep etmeniz hâlinde çevirinizi isteğinize bağlı olarak size noter onaylı olarak teslim edebiliyoruz. Kalite Tercüme profesyonel yeminli çeviri bürosu ve online yeminli çeviri hizmetleri sayesinde tüm dünyadan saniyeler içerisinde profesyonel yeminli tercüme siparişi oluşturabilirsiniz.

Otomasyon Tercüme Bürosu

Otomasyon çevirilerinde üslubun uygunluğunu ve doğruluğunu sağlamak üzere tüm araştırma ve geliştirme otomasyon tercüme çalışmalarımız editing aşamasından geçmektedir. Editörlerimiz kaynak ve hedef metni karşılaştırarak ortaya çıkan ürünün hata içermemesini ve dilsel ve anlamsal açıdan sorunsuz olmasını sağlamaktadır.

cevirmen1
online1
Otomasyon Çevirisi Nasıl Yapılır?

Her sektörde olduğu gibi otomasyon çeviri sektöründe de yapılan çevirilerin doğruluğu ve güvenilirliği büyük önem taşımaktadır. Çeviri döngümüze giren metinler editing, proofreading ve kalite güvence süreçlerimizden geçmektedir.

Ototmasyon Tercüme çalışmalarında terminoloji tutarlılığını sağlamak üzere modern çeviri teknolojilerinden yararlanıyoruz. Kalite standartlarımızı korumak üzere ilgili alan için en uygun tercümanlarımızla iş birliği yapıyor ve çevirileri detaylı bir dil kontrolünden geçiriyoruz. Kurumumuzda çevrilen metinler eğitimli editörlerimiz tarafından titiz bir karşılaştırmalı kontrole tabi tutulmakta ve çeviride saptanan olası hatalar, kullanılan jargonla ilgili sorunlar ve diğer türdeki yanlışlıklar uzman editörlerimiz tarafından giderilmektedir.

Otomasyon Çeviri Ücretleri

Tercüme ücretleri kapsamında otomasyon çeviri ücretleri dile göre değişiklik gösterebilmektedir. Otomasyon çeviri İngilizce ücretleri, e otomasyon ile ilgili çeviriler, otomasyon dilleri ile ilgili çeviriler, otomasyon CNC ile çeviriler, otomasyon okumak ile ilgili çeviriler, otomasyon dersi ile ilgili çeviriler, otomasyon sistemi örnekleri ile ilgili çeviriler ve diğer çeviriler hakkında bilgi almak için telefon ya da e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Otomasyon Tercümesi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.