fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Oturum İzni Tercümesi
Oturum İzni Tercümesi

Kalite Tercüme olarak resmi evrak çevirisi ve yeminli tercüme kapsamında oturum izni çevirisi işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz resmi evrak çevirisi ve yeminli tercüme de dâhil olmak üzere çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz vize ve göçmenlik tercümeleri alanında profesyonel destek sunmaktadır.

Yüksek nitelikli tercümanlardan oluşan oturum izni çeviri ekibimiz, resmi evrak çevirisi ve oturum izni tercüme alanında büyük ölçüde deneyim kazanmış tercümanlardan oluşmaktadır. Oturum izni alma tercüme talep etmeniz hâlinde bu belgeleri isteğinize bağlı olarak size noter onaylı olarak teslim edebiliyoruz.

Oturum İzni Çeviri Fiyatları

Tercüme ücretleri ilgili belgenin noter yeminli olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. Oturum izni çeviri ücretleri (oturma izni çeviri İngilizce ücretleri), farklı ülkeler tarafından istenen oturum izni başvuru işlemleri için gerekli belgelerin çevirisi (oturum izni Türkiye, oturum izni Hollanda vb.), oturum izni almak veya oturum izni uzatmak ile ilgili metinlerin çevirisi, oturum izni başvurusu ile ilgili metinlerin çevirisi, oturum izni için gerekli belgeler ile ilgili çeviri işlemleri, süresiz oturum izni çeviri işlemleri ve diğer çeviri türleri hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cevirmen1
online1
Oturum İzni Tercümesi Nedir?

6458 sayılı Yabancılar ve Uluslararası Koruma Kanunu uyarınca Türkiye sınırları içerisinde yaşamak isteyen vatandaşlar verilen izin belgesine denilmektedir.

Çeviri Çözümleri, Oturum izni belgeleri tercümesi için profesyonel ve deneyimli tercüman kadrosuyla Kurumumuzda çevrilen metinler eğitimli editörlerimiz tarafından titiz bir karşılaştırmalı kontrole tabi tutulmakta ve çeviride saptanan olası hatalar, kullanılan jargonla ilgili sorunlar ve diğer türdeki yanlışlıklar uzman editörlerimiz tarafından giderilmektedir.

Vize ve Göçmenlik Çevirileri

Yurt dışı eğitim, aile birleşimi veya benzer nedenlerle yabancı bir ülkeye gidebilmek için vize almak ya da göçmenlik başvurusunda bulunmak isteyen kişilerden resmî kurumlarca birtakım evrakların çevirisi talep edilmektedir. Vize ve göçmenlik başvurusu evraklarında çevirinin niteliği başvuru sürecini etkileyebilir. Bu nedenle çeviri sürecinin dikkatli bir biçimde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Çevirideki olası hatalar sunulan evrakların kabul edilmemesine, dolayısıyla başvurunun reddine yol açabilir. Ayrıca bazı çeviriler için noter tasdiki ve apostil gerekebilir. Kalite Tercüme olarak %100 güvenli çevirilerle müşterilerimize profesyonel çözümler sunuyoruz.

Oturum İzni Tercümesi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.