fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Oyuncak Çevirisi
Oyuncak Çevirisi Nedir?

Kalite Tercüme olarak oyuncak çevirisi işlemlerinde nitelikli hizmet veriyoruz. Şirketimiz oyuncak  tercümesi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz oyuncak çeviri alanında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımızın sonucu olarak müşterilerimiz kurumumuz tarafından sunulan üstün nitelikli hizmet avantajından yararlanmaktadır.

Seçkin tercümanlardan oluşan oyuncak İngilizce çeviri ekibimiz, tüketici ürünleri çevirisi konusunda büyük ölçüde deneyim kazanmış tercümanlardan oluşmaktadır. Oyuncaklar tercüme işlemi talep etmeniz hâlinde ilgili belgeyi isteğinize göre size noter onaylı olarak teslim edebiliyoruz.

Oyuncak Tercüme Fiyatları

Tercüme ücretleri kapsamında oyuncak çeviri ücretleri ilgili dile göre değişiklik gösterebilmektedir. Oyun ve oyuncak tercüme fiyatları (oyuncak ayı çeviri İngilizce fiyatı, oyuncak araba çeviri İngilizce fiyatı, oyuncak bebek çeviri İngilizce ve oyuncak bebek çeviri Almanca olmak üzere oyuncak bebek ceviri fiyatları, oyuncak at çeviri fiyatı, oyuncak asker çeviri fiyatı, oyuncak dükkanı çeviri fiyatı, oyuncak odası çeviri fiyatı, çeviri oyuncak robot fiyatı, oyuncak sepeti ceviri fiyatı, oyuncak tavşan ceviri fiyatı, oyuncak tren çeviri fiyatı, oyuncak uçak çeviri fiyatı vb.) ve diğer çeviri türleri hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cevirmen1
online1
Oyuncak Çevirisi Nasıl Yapılır?

Her sektörde olduğu gibi oyuncak çeviri sektöründe de yapılan çevirilerin doğruluğu ve güvenilirliği büyük önem taşımaktadır. Çeviri döngümüze giren metinler editing, proofreading ve kalite güvence süreçlerimizden geçmektedir.

Belirli bir süreç içinde devam eden çalışmalarda terminoloji tutarlılığı sağlamak üzere modern çeviri teknolojilerinden yararlanıyoruz. Kalite standartlarımızı korumak üzere ilgili alan için en uygun tercümanlarımızla iş birliği yapıyor ve çevirileri detaylı bir dil kontrolünden geçiriyoruz. Kurumumuzda çevrilen metinler eğitimli editörlerimiz tarafından titiz bir karşılaştırmalı kontrole tabi tutulmakta ve çeviride saptanan olası hatalar, kullanılan jargonla ilgili sorunlar ve diğer türdeki yanlışlıklar uzman editörlerimiz tarafından giderilmektedir.

Tercümanlarımız ve Editörlerimiz

Oyuncak Google çeviri gibi otomatik çeviri programlarına güvenilerek yapılacak bir çeviri türü değildir. Bu tür çeviriler kapsamında bazen derin araştırma ve yaratıcı çözümler gerekebilir. Hatta ilgili oyuncaklar İngilizce ceviri işlemi öncesinde detaylı bir biçimde incelenebilir.

İş birliği yaptığımız tercümanlarımız en az lisans derecesi olan, mesleki yetkinliğe sahip ve ilgili alanda deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Çok sayıda yetkin tercümanımızdan oluşan insan kaynakları ağımız ile kurulduğumuz tarihten bu yana yüzlerce çalışma için üst düzey çeviri ve editing hizmeti sunmaktayız.

Oyuncak Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.