fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Pasaport Çevirisi
Pasaport Tercümesi Nedir?

Pasaport çevirisi nedir diye soracak olduğumuzda kısaca yabancılar için evlenme, vatandaşlık, vekâlet, gayrimenkul satışı veya yurt dışı seyahati gibi çeşitli amaçlarla yapılacak resmi başvurularda talep edilebilen tercümedir şeklinde yanıt verebiliriz.

Kalite Tercüme olarak pasaport çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz hukuk çevirisi kapsamında pasaport için çeviri de dâhil olmak üzere çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz pasaport İngilizce çeviri ve pasaport Türkçe tercüme alanlarında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz pasaport yeminli tercüme işlemlerine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Pasaport Tercümesi Nasıl Yapılır?

Pasaport tercüme fiyatları, ilgili belgenin noter yeminli olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. Pasaport çeviri ücreti (pasaport Türkçe tercüme fiyatları, İngilizce pasaport çeviri fiyatları, Almanca pasaport tercümesi fiyatları, noter yeminli pasaport tercüme ücreti) pasaport tercümesi noter onay işlemleri, Arapça pasaport çeviri örnekleri, Türkçe pasaport çevirisi örnekleri, İngilizce pasaport çevirisi örneği, Almanca pasaport çeviri örneği ve pasaport yeminli tercüme işlemleri hakkında bilgi almak ve noter onaylı pasaport tercümesi nerede yapılır, noter yeminli pasaport tercümesi ne kadar tutar ve pasaport tercümesi ne kadar sürer gibi sorularınız için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kurumumuz tarafından sunulan pasaport tercümesi İzmir, İstanbul ve Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinde ve tüm dünya ülkelerinde geçerlidir.

cevirmen1
online1
Pasaport Tercüme Ücretleri

Kurumumuzda pasaport tercüme fiyatları ilgili dile göre değişiklik gösterebilmektedir. Pasaport çeviri İngilizce ücreti, pasaport tercüme sayfaları ile ilgili metinlerin çevirisi, pasaport çeviri birimleri ile ilgili metinlerin çevirisi, pasaport tercüme ile ilgili metinlerin çevirisi,pasaport tercüme ile ilgili metinlerin çevirisi, yeminli pasaport tercüme, yeminli pasaport çeviri programı kapsamındaki yazılımların çevirisi ve diğer çeviri işlemleri hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Noter Onaylı Pasaport Tercümesi

Noter onaylı pasaport tercüme işlemi olabilmesi için yeminli tercümanlar tarafından çevrisi yapılmış, imzalanmış ve tercüme bürosu tarafından kaşelenmiş olması gerekir.Noter onaylı pasaport çevirisi noter tarafından tasdik edilir.

TC pasaportları Lahey ülkelerinde kullanılacak ise noter onayı alındıktan sonra Kaymakamlık / Valilik apostil işlemlerinin de yapılması gerekmektedir. Noter onaylı pasaport tercüme bilgisi gerektiren pasaport Türkçe çeviri gibi metinlerin çevirisini yapan pasaport tercüme ekibimiz, hukuk sektöründe büyük ölçüde deneyim kazanmış tercümanlardan oluşmaktadır.

Pasaport Çevirisi Nasıl Yapılır

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.