fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Pazarlama Çevirileri
Pazarlama Çevirisi Nedir?

Reklam, bir şirketin müşterilerini kendi ürün ve hizmetlerini kullanmaya ikna ettiği araçlar, algılar ve ortamlardır. Her dilin yarattığı kültürel çağrışımlar o kadar farklıdır ki bu durum reklam ve pazarlama metinlerinin çevirisini oldukça zor hâle getirmektedir.

Pazarlama metinleri çevirilerinde masumane ve dürüstçe yapılmış ancak kesinlikle hatalı olan bu tür çeviri örneklerine sıklıkla rastlanmaktadır ve kelimelerin hatalı bir şekilde yorumlanması niyeti aşacak düzeyde zarar verici olabilir. Özetle, pazarlama tercümesi, yalnızca pazarlama sözlüğü gibi araçlarla gerçekleştirilemeyebilir. Bunun yanında pazarlama tercümesi, pazarlama alanları, pazarlama konuşmaları, pazarlama üzerine makaleler, pazarlama ve perakende ders kitabı gibi basılı kaynaklar ve pazarlama teknolojileri gibi pazarlamayla ilgili konularda da derin araştırma ve yaratıcı çözümler gerekebilir.

Pazarlama Çeviri Ücretleri

Pazarlama tercüme fiyatları ilgili dile göre değişiklik gösterebilmektedir. Pazarlama çeviri ücreti, pazarlama çevirileri ve diğer tercüme işlemleri hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cevirmen1
online1
E Pazarlama Çevirileri Nedir?

E-pazarlama, bir markanın tanıtım amacıyla mobil araçlar, interaktif platformlar ve internet yoluyla gerçekleştirdiği faaliyetlerdir. Kurumumuz e-pazarlama ve geleneksel pazarlama alanlarında profesyonel tercüme hizmeti sunmaktadır.

Pazarlama ve satış metinlerinin çevirisinde tercümanların dil bilmeleri yeterli değildir. Tercümanlar kaynak metnin tonunu, üslubunu ve mesajını da yansıtabilmelidir. Bu bağlamda yetersiz pazarlama çevirileri bir markanın imajına zarar vermekle kalmaz, ilave masraflara ve zaman kaybına da neden olabilir.

Pazarlama Tercümesi Nedir?

Özellikle global markalar, sahip oldukları içeriğin çevrilmesi ve yerelleştirmesinde yardıma ihtiyaç duyarlar. Doğru bir şekilde çevrilen pazarlama tercümeleri, şirkete veya kuruma katma değer olarak döner. Bu sebeple, tıpkı diğer alanlarda olduğu gibi, pazarlama çevirisi de alanında uzman çevirmenler tarafından yapıldığında reel amaçlarına ulaşabilir. Pazarlama metinleri, şirkete ait değerleri, şirket kültürünü yansıtırlar.

Kalite Tercüme, bu bağlamda pazarlama İngilizce çeviri işlemlerinde sözü edilen zorlukları aşabilecek ve pazarlama mesajlarınızı beklentilerinizin ötesine taşıyabilecek pazarlama İng çeviri ekibine sahiptir.

Pazarlama Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.