fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Prospektüs Çevirisi
Prospektüs Çevirisi Nedir?

Prospektüs bir ilacın içeriğindeki maddeler, ilacın kullanımı, yan etkileri, üretici firma vb. hakkında bilgiler içeren belge olarak tanımlanabilir. Bu tür belgelerin çevirileri prospektüs çevirileri olarak adlandırılır.

Kalite Tercüme olarak prospektüs çeviri kapsamında prospektüs tercüme işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz tıp ve eczacılık çevirisi dâhil olmak üzere çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz prospektüs tercümesi alanında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz profesyonel çeviriye ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Yüksek nitelikli tercümanlardan oluşan prospektüs çeviri ekibimiz, tıp ve eczacılık çevirisi alanında büyük ölçüde deneyim kazanmış tercümanlardan oluşmaktadır. Prospektüs tercümesi talep etmeniz hâlinde bu belgeyi isteğinize bağlı olarak size noter onaylı olarak teslim edebiliyoruz.

Prospektüs Tercüme Fiyatları

Tercüme ücretleri ilgili dile göre değişiklik gösterebilmektedir. Prospektus Turkce ceviri ücretleri, prospektüs çeviri fiyatı hesaplama, prospektüs örneği (İngilizce ve Türkçe prospektüs örnekleri) ile ilgili çeviriler, ve diğer çeviriler hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cevirmen1
online1
Prospektüs Tercüme Hizmeti

Kalite Tercüme, Türkiye’de ve tüm dünya genelinde üniversitelere, hastanelere, medikal kuruluşlara, ilaç firmalarına, biyoeczacılık/biyoteknoloji kurumlarına ve klinik araştırma şirketlerine kapsamlı çeviri hizmeti sunmaktadır. Her sektörde olduğu gibi bu sektörde de yapılan çevirilerin doğruluğu ve güvenilirliği büyük önem taşımaktadır. Çeviri döngümüze giren metinler editing, proofreading ve kalite güvence süreçlerimizden geçmektedir.

Tıbbi ürünler hakkında bilgi veren prospektüsler, şifa kapısıdır. Bu nedenle prospektüs çevirisi (prospektüs  tercümesi), hayati öneme sahiptir. Tıbbi ürünü tavsiye eden doktor, kullanımını anlatan eczacı ve deneyen kimse için prospektüs metin tercümesi yol göstericidir.

Prospektüs Çevirisi ve Önemi

Prospektüs çevirisinde yapılacak bir hata insan sağlığını olumsuz yönde etkileyebilir. Ayrıca ilacın dağıtımı veya üretiminden ve hukuki açıdan sorumlu olan ilaç şirketleri de bu anlamda olumsuz etkilenebilir.

Çevirideki kullanım ve üslubun uygunluğunu ve doğruluğunu sağlamak üzere tüm araştırma ve geliştirme çeviri çalışmalarımız editing aşamasından geçmektedir. Editörlerimiz kaynak ve hedef metni karşılaştırarak ortaya çıkan ürünün hata içermemesini ve dilsel ve anlamsal açıdan sorunsuz olmasını sağlamaktadır.

Prospektüs Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.