fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Reklam Filmi Çevirisi
Reklam Filmi Nedir?

Reklam filmi, firmaların kendilerinin veya ürünlerinin gazete, dergi, afiş, TV, internet gibi araçları kullanarak yaptıkları kısa filmlere denir. Reklam filmlerinde ki amaç ürünlerin çok sayıda satılması olduğu için filmlerin doğruyu yansıtması gerektiği gibi müşteriyi yanıltmaması gerekmektedir.

Reklam Filmi Çeviri Hizmeti

Kalite Tercüme’nin uzmanlaştığı alanlardan biri de reklam filmi çevirisi işlemidir. Tüm reklam filmi çeviri işlemlerimiz, bu konuda uzman ve uzun süreli deneyim sahibi tercümanlarımızca yapılmaktadır. Reklam filmi çevirilerinde masumane ve dürüstçe yapılmış ancak kesinlikle hatalı olan çeviri örneklerine sıklıkla rastlanmaktadır ve kelimelerin hatalı bir şekilde yorumlanması niyeti aşacak düzeyde zarar verici olabilir. Bunun yanında reklam çevirisi kapsamında reklam filmi çevirilerinde derin araştırma ve yaratıcı çözümler gerekebilir.

Reklam Filmi Tercüme Hizmeti

Kurumumuz uzman ve deneyimli kadromuzla reklam filmi tercüme işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz reklam filmi tercümesi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz reklam filmi İngilizce çeviri alanında profesyonel tercüme desteği sunmaktadır. Reklam filmi İngilizce tercüme işlemlerinde sözü edilen zorlukları aşabilecek ve beklentilerinizin ötesine taşıyabilecek reklam filmi tercüme ekibine sahiptir.

cevirmen1
online1
Reklam Filmi Çevirisi Nasıl Yapılır?

Alanında üst düzeyde uzmanlık bilgisi gerektiren çeşitli formatlardaki metinlerin çevirisini yapan reklam filmi çeviri ekibimiz, reklam sektöründe büyük ölçüde deneyim kazanmış ve reklam filmi çevirisi konusunda yetkin tercümanlardan oluşmaktadır. Reklam filmi çevirisinde tercümanların dil bilmeleri yeterli değildir. Tercümanlar kaynak metnin tonunu, üslubunu ve mesajını da yansıtabilmelidir. Bu bağlamda yetersiz reklam filmi çevirileri ilave masraflara ve zaman kaybına da neden olabilir.

Reklam Filmi Tercüme Bürosu

Kurumumuz uzman ve deneyimli kadromuzla reklam filmi çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz reklam filmi çevirisi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz reklam filmi tercüme alanında profesyonel tercüme desteği sunmaktadır.

Reklam Filmi Çeviri Ücretleri

Kalite Tercüme olarak reklam filmi ile ilgili çevirilerde profesyonel destek sağlıyoruz. Reklam filmi çeviri ücretleri, reklam filmi oluşturma ile ilgili metinlerin çevirisi, reklam filmi yapma ile ilgili metinlerin çevirisi, reklam filmi ilanları ile ilgili metinlerin çevirisi ve diğer reklam filmi çevirisi işlemleri hakkında bilgi almak için telefon ya da e-posta yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Reklam Filmi Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.