fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Sağlık Sigortası Çevirisi
Sağlık Sigortası Çevirisi

Kalite Tercüme olarak uzman ve deneyimli kadromuzla sağlık sigortası tercüme işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz sigortacılık çevirisi kapsamında çeşitli alanlarda tercüme hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz sağlık sigortası alanında profesyonel tercüme desteği sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz sağlık sigortası çevirisi işlemine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Sigortacılık alanında üst düzeyde uzmanlık bilgisi gerektiren çeşitli formatlardaki metinlerin çevirisini yapan sağlık sigortası çeviri ekibimiz, sigortacılık sektöründe büyük ölçüde çeviri deneyimi kazanmış ve sigortacılık çevirisi konusunda yetkin tercümanlardan oluşmaktadır.

Sağlık Sigortası Çeviri Ücretleri

Sağlık sigortası tercüme fiyatları söz konusu belgenin noter yeminli olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. İngilizce sağlık sigortası çeviri ücretleri, genel sağlık sigortası çeviri işlemleri, Almanca çeviri sağlık sigortası işlemleri, sağlık sigortası acenteleri ile ilgili metinlerin çevirisi ve noter onaylı sağlık sigortası tercümesi hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cevirmen1
online1
Sigortacılık Çevirisi

Kalite Tercüme olarak sigorta çevirisi işlemlerinde müşterilerimize profesyonel destek sunuyoruz. Sigorta terminolojisi altyapısına sahip donanımlı ve nitelikli tercümanlarımızdan oluşan tercüman ağımızla araç sigortasından ev sigortasına poliçe dokümanlarından deprem sigortasına kadar her türlü sigorta çevirisinde size yardımcı oluyoruz.

Çoğu özel alanda olduğu gibi sigorta çevirilerinde de dil altyapısı tek başına yeterli değildir. Tercüman, sigorta terminolojisine hâkim olmanın yanı sıra yaptığı çevirinin kullanıcı tarafından kolayca ve doğru şekilde anlaşılmasını sağlamak zorundadır. Sigortacılık çevirilerinde en ufak bir hata güvenliğinizi ve güvencenizi tehlikeye atabilir. Bu doğrultuda, sigortacılık çevirilerinde güvenliğinizi ve güvencenizi güvenilir bir tercüme ofisine emanet etmenizi öneriyoruz.

Tercümanlarımız ve Editörlerimiz

İş birliği yaptığımız tercümanlarımız en az lisans derecesi olan, mesleki yetkinliğe sahip ve ilgili alanda deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

Çevirideki kullanım ve üslubun uygunluğunu ve doğruluğunu sağlamak üzere tüm araştırma ve geliştirme çeviri çalışmalarımız editing aşamasından geçmektedir. Editörlerimiz kaynak ve hedef metni karşılaştırarak ortaya çıkan ürünün hata içermemesini ve dilsel ve anlamsal açıdan sorunsuz olmasını sağlamaktadır.

Sağlık Sigortası Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.