fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Şartname Tercümesi
Şartname Tercüme Hizmeti

Kalite Tercüme olarak şartname tercüme işlemlerinde nitelikli hizmet veriyoruz. Şirketimiz şartname tercümesi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz mühendislik şartnamesi tercümeleri alanında profesyonel destek sunmaktadır.

Şartname Çeviri Hizmeti

Seçkin tercümanlardan oluşan şartname çeviri ekibimiz, ilgili alanlarda büyük ölçüde deneyim kazanmış profesyonellerden oluşmaktadır. Şartname çevirisi talep etmeniz hâlinde ilgili belgeyi isteğinize göre size noter onaylı olarak teslim edebiliyoruz. Kalite Tercüme şirket içi ve online yeminli şartname çeviri hizmetleri sayesinde dünyanın her yerinden saniyeler içerisinde yeminli tercüme siparişi oluşturabilirsiniz.

Teknik Şartname Tercüme Hizmeti

Teknik şartname çeviri işlemlerinde nitelikli hizmet veriyoruz. Şirketimiz teknik şartname çevirisi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz teknik şartname tercümesi alanında profesyonel destek sunmaktadır.

cevirmen1
online1
Şartname Nedir?

Kamu kuruluşlarının satın alma, satma, ihale veya kiraya verme gibi faaliyetleri için belirledikleri koşullan, işin özel ve teknik ayrıntılarını gösteren belge, sözleşme taslağı.

Teknik Şartname Nedir?

Ürünün fiziksel, mekanik, estetik ve kimyasal özelliklerini ve diğer bilgilerini tanımlayan veya nasıl yapılması gerektiğinin anlatıldığı belgelere teknik şartname denir.

Mühendislik Şartnamesi Tercüme Fiyatları

Tercüme ücretleri kapsamında şartname çeviri ücretleri dile ve ilgili belgenin noter yeminli olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. Şartname tercüme fiyatları, şartname çevirisi programı lokalizasyonu ve diğer çeviriler hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şartname Çevirisinin Önemi

Şartname çevirilerimiz elektrik ve elektronik, inşaat, makine, kimya, havacılık ve uzay, jeoloji, meteoroloji, bilgisayar, çevre, gıda ve genetik, endüstri, metalürji ve malzeme, maden, petrol ve doğalgaz diplomasına sahip ya da bu alanlarda tecrübe kazanmış teknik tercümanlar tarafından yapılmaktadır.

Şartname Tercümesi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.