fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Senet Tercümesi
Senet Tercümesi

Senet Tercümesi alanında sektörü sizin kadar iyi bilen bir tercüman ekibinden destek almanız gerekebilir. Ayrıca senet tercüme gizliliği, markanın korunmasını ve yerel pazar girdilerini dikkate alan bir çeviri stratejisinin ön planda tutulmasını gerektirmektedir.

Kalite Tercüme olarak uzman ve deneyimli kadromuzla senet çevirisi işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz senet tercümesi kapsamında çeşitli alanlarda hizmet sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz senet İngilizce çevirisi ve senet Almanca çevirisi alanlarında profesyonel tercüme desteği sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz senet tercümesi işlemine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Senet Çeviri Ücretleri

Senet çeviri ücretleri ilgili belgenin noter yeminli olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. Senet çeviri İngilizce fiyatları, Almanca senet tercüme fiyatları, e-senet çevirileri, senet yazısı çevirileri, senet sureti çevirileri, senet yapma ile ilgili metinler, tapu senedi çevirisi örneği, senet çek farkı ile ilgili metinler, senet belge farkı ile ilgili metinler, senet yazılması ile ilgili metinler ve noter yeminli senet çevirileri gibi konularda bilgi almak için telefon ya da e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cevirmen1
online1
Finansal Çeviri Nasıl Yapılır?

Finans sektöründe görev alma, finansal risklerin yönetiminde büyük sorumlulukları beraberinde getirmektedir. Örneğin analizlerin, gelir-gider raporlarının, uluslararası iş anlaşmalarının ve fon izahnamelerinin çevirisinde son derece hassas davranılmalıdır. Bu tür belgeler ilgili kişiler, kurumlar ve kamu kuruluşları için büyük önem taşımaktadır. Finansal bir tablo ya da kâr hesabı belgesinde nokta ile virgülün karıştırılması bile ciddi problemlere yol açabilmektedir.

Finansal Çeviri Riskleri Nelerdir?

Finans uzmanı çeviri ekibimiz, çeşitli finans kurumlarında ya da hukuk bürolarında büyük ölçüde deneyim kazanmış tercümanlardan oluşmaktadır. Bu kapsamda, finans direktörü çeviri uzmanı gibi finans alanında çalışan profesyonellerle ve finans alanında eğitim almış tercümanlarla iş birliği yapıyoruz. Kalite Tercüme; yabancı finansal kuruluşlar, yerli menkul kıymet şirketleri, bankalar, sigorta şirketleri, hukuk büroları, yatırım danışmanları ve danışmanlık şirketleri için finansal İngilizce çeviri ekibiyle finans çevirisi hizmeti sunmaktadır.

Senet Tercümesi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.