fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Seyahat Sigortası Tercüme
Seyahat Sigortası Tercüme Hizmeti

Kalite Tercüme olarak uzman ve deneyimli kadromuzla seyahat sigortası tercüme işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz sigortacılık çevirisi kapsamında çeşitli alanlarda tercüme hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz seyahat sigortası alanında profesyonel tercüme desteği sunmaktadır.

Sigortacılık alanında üst düzeyde uzmanlık bilgisi gerektiren çeşitli formatlardaki metinlerin çevirisini yapan seyahat sigortası çeviri ekibimiz, sigortacılık sektöründe büyük ölçüde çeviri deneyimi kazanmış ve sigortacılık çevirisi konusunda yetkin tercümanlardan oluşmaktadır.

Seyahat Sigortası Tercüme Ücretleri

Seyahat sigortası tercüme ücretleri (seyahat sağlık sigortası İngilizce tercüme fiyatları vb.) söz konusu belgenin noter yeminli olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir.

İngilizce çeviri seyahat sigortası fiyatları, Almanca çeviri seyahat sigortası ücretleri, Türkçe seyahat çeviri işlemleri, seyahat sigortası hesaplama ile ilgili metinlerin çevirisi, seyahat sağlık sigortası çeviri işlemleri, online seyahat sigortası çeviri işlemleri, online seyahat sağlık sigortası çeviri işlemleri, online yurtdışı seyahat sigortası çeviri işlemleri ve noter onaylı seyahat sigortası tercümesi hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

seyahat1
online1
Sigortacılık Çevirisi

Kalite Tercüme olarak sigorta çevirisi işlemlerinde müşterilerimize profesyonel destek sunuyoruz. Sigorta terminolojisi altyapısına sahip donanımlı ve nitelikli tercümanlarımızdan oluşan tercüman ağımızla araç sigortasından ev sigortasına poliçe dokümanlarından deprem sigortasına kadar her türlü sigorta çevirisinde size yardımcı oluyoruz.

Çoğu özel alanda olduğu gibi sigorta çevirilerinde de dil altyapısı tek başına yeterli değildir. Tercüman, sigorta terminolojisine hâkim olmanın yanı sıra yaptığı çevirinin kullanıcı tarafından kolayca ve doğru şekilde anlaşılmasını sağlamak zorundadır.

Sigortacılık Tercümesi

Sigortacılık tercümelerinde en ufak bir hata güvenliğinizi ve güvencenizi tehlikeye atabilir. Dolayısıyla çevirilerin titizce yapılması ve kontrol edilmesi gerekir. Ayrıca çevirilerin yanlış kişilerce yapılması verilerinizin güvenliği açısından riskli olabilir. Sigorta tercümelerinde oluşabilecek hatalar finansal ve hukuki sonuçlar da doğurabilir.

Özetle güven ve güvence sigortacılığın anahtar sözcükleridir. Bu doğrultuda, sigortacılık tercümelerinde güvenliğinizi ve güvencenizi güvenilir bir tercüme ofisine emanet etmenizi öneriyoruz.

Seyahat Sigortası Tercüme

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.