fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
SGK Dökümü Tercümesi
SGK Dökümü Tercümesi

Kalite Tercüme olarak resmi evrak çevirisi kapsamında SGK dökümü çevirisi işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz resmi evrak çevirisi de dâhil olmak üzere çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Kurumumuzda çevrilen metinler eğitimli editörlerimiz tarafından titiz bir karşılaştırmalı kontrole tabi tutulmaktadır.

Yüksek nitelikli tercümanlardan oluşan SGK dökümü İngilizce ve Almanca tercüme ekibimiz, resmi belge çevirisinde deneyim kazanmış profesyonel tercümanlardan oluşmaktadır. 7/24 profesyonel SGK dökümü belge çevirisi sunan ekibimiz acil SGK dökümü çevirisi ihtiyaçlarınızda da her zaman yanınızdadır.

Tercüme Fiyatları

Çeviri fiyatları kapsamında SGK hizmet dökümleri tercüme fiyatları ilgili dile göre göre değişiklik gösterebilir. SGK hizmet belgesi dökümü çeviri ücretleri, T.C SGK hizmet dökümü ayrıntılı belge çevirisi, TC SGK hizmet dökümü 4A belgeleri ile ilgili çeviri ücretleri, e SGK hizmet dökümü ile ilgili metinlerin çevirisi, SGK hizmet dökümü birleştirme konusundaki metinlerin çevirisi, T.C SGK hizmet dökümü sorgulama ile ilgili metinlerin çevirisi ve diğer çeviri türleri hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

sgkkkk
online1
Noter Yeminli Çeviri

Kalite Tercüme olarak ihtiyaçlarınıza uygun, resmî kurum ve kuruluşlarca kabul edilen, hızlı ve etkin noter onaylı çeviri hizmeti sunuyoruz. Ticari ya da kişisel belgelerinizin çevirisini talep etmeniz hâlinde bu belgeleri isteğinize bağlı olarak size noter onaylı olarak teslim edebiliyoruz. Böylelikle müşterilerimize yerel ya da uluslararası amaçla kullanılabilecek çeviri belgeler sunuyoruz.

Profesyonel yeminli çeviri büromuz ve online yeminli çeviri hizmetlerimiz sayesinde Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden saniyeler içerisinde profesyonel yeminli tercüme siparişi oluşturabilir ve uygun fiyatlarla kolayca noter yeminli tercüme hizmeti alabilirsiniz.

Noter Onaylı Tercüme Süreci

Profesyonel tercümanlarımız tarafından yeminli noter tercüme işlemi tamamlanan belgeleriniz, size ulaştırılmadan önce mutlaka başka bir tercüman tarafından kontrol edilmekte, bu aşama sayesinde metninizin cümle ve anlam bütünlüğü korunmakta ve terminolojik hatalara yer verilmemektedir.

Çeviri döngümüze giren metinler editing (redaksiyon), proofreading ve kalite güvence süreçlerimizden geçmektedir. Kaynak dosya niteliğindeki resmî dokümanlar ile antetli kağıtlarımıza basılan tercümeler ilgili mercilere birlikte sunularak tasdik şerhi ile onaylatılmaktadır. Kalite Tercüme’nin onaylı çevirileri tüm resmî kurumlarda geçerliliğe sahiptir.

SGK Dökümü Tercümesi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.