fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Sözleşme Çevirisi
Sözleşme Çevirisi Nasıl Yapılır?

Kalite Tercüme sözleşme çeviri bürosu olarak uzman ve deneyimli kadromuz ile size profesyonel tercüme hizmeti sunuyoruz.

İngilizce sözleşme çevirisinin yanı sıra Almanca sözleşme çevirisi hizmeti de sunan sözleşme tercüme büromuz, ayrıca Fransızca, Çince, Arapça, İtalyanca, İspanyolca ve Rusça dâhil olmak üzere 101+ dilde yeminli sözleşme çevirisi hizmeti sunmaktadır. 7/24 profesyonel çeviri hizmeti sunan ekibimiz acil sözleşme çevirisi ihtiyaçlarınızda da her zaman yanınızdadır.

Sözleşme Tercüme Desteği

Ticari sözleşme çevirisi, alım satım sözleşmesi çevirisi, bayilik sözleşmesi çevirisi, evlilik sözleşmesi çevirisi, taahhütname çevirisi, distribütörlük sözleşmesi çevirisi, kira sözleşmesi çevirisi, finansal kiralama sözleşmesi çevirisi.

kredi sözleşmesi çevirisi, ihale sözleşmesi çevirisi, telif hakkı sözleşmesi çevirisi, şartname çevirisi, leasing çevirisi, bonservisi belgesi çevirisi, tebligat çevirisi, gizlilik sözleşmesi çevirisi ve faktörün sözleşmesi gibi konularda noter yeminli sözleşme tercümesi, noter yeminli şartname tercümesi, apostil onayı ve noter onayı hizmeti sunuyoruz.

cevirmen1
online1
Sözleşme Çevirisi Neden Kritiktir?

Sözleşmesi çevirilerinde en küçük bir detayın bile çok önemli olduğu ve küçük bir hatanın hukuki sonuçlar doğurabileceği bilinen bir gerçektir. Bu doğrultuda sözleşmelere yönelik Türkçe İngilizce çeviri sözleşme ne demek sorusunun yanıtına öncelik verdikten sonra uygulamaya geçmenizin çok daha sağlıklı olacağı bir işlem olacaktır.

Sözleşme çevirisinde maksimum kaliteyi sağlamak için tercüme işlemi tamamlandıktan sonra detaylı bir kontrol işlemi (redaksiyon, editing, proofreading) uygulanmaktadır.

Tercümanlarımız ve Editörlerimiz

İş birliği yaptığımız tercümanlarımız en az lisans derecesi olan, mesleki yetkinliğe sahip ve ilgili alanda deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

Çevirideki kullanım ve üslubun uygunluğunu ve doğruluğunu sağlamak üzere tüm araştırma ve geliştirme çeviri çalışmalarımız editing aşamasından geçmektedir. Editörlerimiz kaynak ve hedef metni karşılaştırarak ortaya çıkan ürünün hata içermemesini ve dilsel ve anlamsal açıdan sorunsuz olmasını sağlamaktadır.

Sözleşme Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.