fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Tanıtım Yazısı Çevirisi
Tanıtım Yazısı Çevirisi

Kalite Tercüme’nin uzmanlaştığı alanlardan biri de tanıtım yazısı çeviri işlemidir. Tüm tanıtım yazıları çevirilerimiz, bu konuda uzman ve uzun süreli deneyim sahibi tercümanlarımızca yapılmaktadır.

Bir kuruluşun doğru çeviri ortağıyla çalışmaya başlamadan önce bu çeviri ortağının pazarlama dili bilgisine ve yerel ağızlar, günlük konuşma ağzı ve argo terminolojisi konularındaki hâkimiyetine dikkat etmesi gerekmektedir. Pazarlama çevirileri kapsamında tanıtım yazısı Google çeviri gibi otomatik çeviri programlarına güvenilerek yapılacak bir çeviri alanı değildir.

Kalite Tercüme, bu bağlamda tanıtım yazısı İngilizce çeviri işlemlerinde sözü edilen zorlukları aşabilecek ve pazarlama mesajlarınızı beklentilerinizin ötesine taşıyabilecek tanıtım çeviri ekibine sahiptir. Kalite Tercüme olarak bu detaya uygun bir şekilde tanıtım yazısı tercümesi ile ilgili çevirilerde profesyonel destek sağlıyoruz.

Tanıtım Yazısı Çeviri Ücretleri

Tanıtım yazısı çeviri ücretleri ilgili dile göre değişiklik gösterebilmektedir. Tanıtım cümleleri tercüme fiyatları, İngilizce tanıtım yazısı örnekleri, Türkçe tanıtım yazı örnekleri, örnek tanıtım yazıları, tanıtım mailleri örnekleri ile ilgili metinler ve mail tanıtım yazısı çevirileri gibi konularda bilgi almak için telefon ya da e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cevirmen1
online1
E-pazarlama Tanımı ve Pazarlama Çevirisi Püf Noktaları

E-pazarlama, bir markanın tanıtım amacıyla mobil araçlar, interaktif platformlar ve internet yoluyla gerçekleştirdiği faaliyetlerdir. Kurumumuz e-pazarlama ve geleneksel pazarlama alanlarında profesyonel tercüme hizmeti sunmaktadır.

Pazarlama ve satış metinlerinin çevirisinde tercümanların dil bilmeleri yeterli değildir. Tercümanlar kaynak metnin tonunu, üslubunu ve mesajını da yansıtabilmelidir. Bu bağlamda yetersiz pazarlama çevirileri bir markanın imajına zarar vermekle kalmaz, ilave masraflara ve zaman kaybına da neden olabilir.

Tercümanlarımız ve Editörlerimiz

İş birliği yaptığımız tercümanlarımız en az lisans derecesi olan, mesleki yetkinliğe sahip ve ilgili alanda deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Çok sayıda yetkin tercümanımızdan oluşan insan kaynakları ağımız ile kurulduğumuz tarihten bu yana yüzlerce çalışma için birinci sınıf çeviri ve editing hizmeti sunmaktayız.

Çevirideki kullanım ve üslubun uygunluğunu ve doğruluğunu sağlamak üzere tüm araştırma ve geliştirme çeviri çalışmalarımız editing aşamasından geçmektedir. Editörlerimiz kaynak ve hedef metni karşılaştırarak ortaya çıkan ürünün hata içermemesini ve dilsel ve anlamsal açıdan sorunsuz olmasını sağlamaktadır.

Tanıtım Yazısı Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.