fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Teknik Doküman Çevirisi
Teknik Doküman Çevirisi

Kalite Tercüme olarak teknik doküman çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz teknik çeviri hizmeti kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz teknik doküman tercümesi alanında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz teknik doküman tercümesi işlemine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Çeviri ekibimiz teknik çeviri alanında tercüme bilgisi gerektiren çeşitli formatlardaki metinlerin çevirisini yapmaktadır ve bu ekip teknik tercüme konusunda oldukça deneyimli ve yetkin tercümanlardan oluşmaktadır.

Bilindiği üzere teknik çeviri işlemlerinde en küçük bir detay bile çok önemlidir ve çok küçük bir hata ürün arızası, yaralanma ve hatta ölümle sonuçlanabilir. Dolayısıyla teknik doküman çeviri Google Translate gibi otomatik çeviri programlarına güvenilerek yapılacak bir çeviri türü değildir.

Teknik Doküman Çeviri Ücretleri

Tercüme fiyatlarımız kapsamında teknik doküman çeviri fiyatları ilgili dile göre değişiklik gösterebilmektedir. İngilizce teknik tercüme ücretleri, teknik doküman örnekleri ile ilgili metinlerin çevirisi ve diğer tercüme işlemleri hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cevirmen1
online1
Teknik Çeviriler

Dil yetkinliğinin yanı sıra ilgili mühendislik altyapısına ve jargonuna da sahip profesyonel tercümanlarla çalışmanın gerekli olduğu bir çeviri alanı niteliğindeki teknik çeviride yetersiz kalite sistem hatalarına, ekipmanın zarar görmesine ve hatta daha kötü sonuçlara yol açabilir.

Bu alandaki çevirilerimiz elektrik ve elektronik, inşaat, makine, kimya, havacılık ve uzay, jeoloji, meteoroloji, bilgisayar, çevre, gıda, biyoteknoloji ve genetik, endüstri, metalürji ve malzeme, maden, petrol ve doğalgaz veya gemi makineleri mühendisliği diplomasına sahip veya bu alanlarda tecrübe kazanmış teknik tercümanlar tarafından yapılmaktadır.

Tercümanlarımız ve Editörlerimiz

İş birliği yaptığımız tercümanlarımız en az lisans derecesi olan, mesleki yetkinliğe sahip ve ilgili alanda deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Çok sayıda yetkin tercümanımızdan oluşan insan kaynakları ağımız ile kurulduğumuz tarihten bu yana yüzlerce çalışma için birinci sınıf çeviri ve editing hizmeti sunmaktayız.

Çevirideki kullanım ve üslubun uygunluğunu ve doğruluğunu sağlamak üzere tüm araştırma ve geliştirme çeviri çalışmalarımız editing aşamasından geçmektedir. Editörlerimiz kaynak ve hedef metni karşılaştırarak ortaya çıkan ürünün hata içermemesini ve dilsel ve anlamsal açıdan sorunsuz olmasını sağlamaktadır.

Teknik Doküman Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.