fbpx

1. Belgenin hacmini nasıl bulabilirim?

Bir Microsoft Word belgesi üzerinde çalışıyorsanız Gözden Geçir sekmesinde Sözcük Sayısı seçeneğine veya ekranın sol alt köşesinde sözcük sayısının bulunduğu kutucuğa tıklayarak belgenizin hacmini bulabilirsiniz. Belgeniz başka bir formatta (basılı metin, HTML, PHP, ASP vb.) ise bu belgeyi bize e-posta veya faks yoluyla ulaştırabilirsiniz. Dosya hacmini belirleyip size fiyat teklifi sunabiliriz.

2. Masaüstü yayıncılık nedir?

Masaüstü yayıncılık, kâğıda ya da elektronik bir ortama aktarılmadan önce metinlerin, resimlerin, grafiklerin veya şekillerin formatının çeşitli yazılımlar kullanılarak düzenlenmesi ve grafiklerin yerelleştirilmesi işlemlerini içerir.

Belgelerin orijinal yerleşimini ve formatını mümkün olduğunca korumaya çalışıyoruz. Kaynak dosyaların stil ve formatını değiştirmeden orijinal belgedeki metnin üzerine yazarak çevirisini gerçekleştiriyoruz.

3. Ne tip bilgisayar sistemlerini ve yazılımları desteklemektesiniz?

Kalite Tercüme hem PC hem MAC platformlarını desteklemektedir. Kurum olarak aynı zamanda geniş bir işletim sistemi ve masaüstü yayıncılık yazılımı yelpazesini de destekliyoruz. Projelerinizle ilgili teknik sorularınızın olması hâlinde ayrıntıları görüşmek üzere lütfen bizimle irtibat kurunuz.

Görüş, öneri ve sorularınız için info@kalitetercume.com.tr e-posta adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.