fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Transit Vize Tercümesi
Transit Vize Nedir?

Transit vize ne demek diye soracak olursak bu vizeyi kısaca aktarmalı uçuşlarda aktarma yapılan ülke sınırlarından girebilmek için o ülkenin isteyebileceği kısa süreli vize olarak tanımlayabiliriz.

Kalite Tercüme olarak resmi evrak çevirisi ve yeminli tercüme kapsamında transit vizesi çevirisi işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Çeviri ekibimiz vize ve göçmenlik tercümeleri alanında profesyonel destek sunmaktadır.

Yüksek nitelikli tercümanlardan oluşan transit vize çeviri ekibimiz, resmi evrak çevirisi ve yeminli çeviri alanında büyük ölçüde deneyim kazanmış tercümanlardan oluşmaktadır. Transit vize tercümesi talep etmeniz hâlinde bu belgeleri isteğinize bağlı olarak size noter onaylı olarak teslim edebiliyoruz.

Transit Vize Tercüme Ücretleri

Transit vize başvurusu için gerekli belgelerin çeviri ücretleri, farklı ülkeler tarafından istenen transit vize için gerekli belgelerin çevirisi (ABD transit vize, transit vize Fransa, transit vize Yunanistan, transit vize Türkiye ile ilgili evrakların çevirisi) tek transit vize ile ilgili metinlerin çevirisi ve diğer çeviri türleri hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cevirmen1
online1
Vize ve Göçmenlik Çevirileri

Yurt dışı eğitim, aile birleşimi veya benzer nedenlerle yabancı bir ülkeye gidebilmek için vize almak ya da göçmenlik başvurusunda bulunmak isteyen kişilerden resmî kurumlarca birtakım evrakların çevirisi talep edilmektedir. Vize ve göçmenlik başvurusu evraklarında çevirinin niteliği başvuru sürecini etkileyebilir. Bu nedenle çeviri sürecinin dikkatli bir biçimde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Çevirideki olası hatalar sunulan evrakların kabul edilmemesine, dolayısıyla başvurunun reddine yol açabilir. Ayrıca bazı çeviriler için noter tasdiki ve apostil gerekebilir. Kalite Tercüme olarak %100 güvenli çevirilerle müşterilerimize profesyonel çözümler sunuyoruz.

Başta ABD, Almanya, Avusturya, Avustralya, Fransa, İngiltere, İrlanda, İsviçre, Kanada ve Malta olmak üzere tüm ülkeler için yurt dışı eğitim, göçmenlik veya çeşitli nedenlerle vize başvurusunda bulunanlara doğru, güvenilir ve nitelikli çeviri hizmeti sunuyoruz.

Noter Yeminli Çeviri

Kalite Tercüme olarak ihtiyaçlarınıza uygun, resmî kurum ve kuruluşlarca kabul edilen, hızlı ve etkin noter onaylı çeviri hizmeti sunuyoruz. Profesyonel yeminli çeviri hizmetlerimiz sayesinde Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden saniyeler içerisinde profesyonel yeminli tercüme siparişi oluşturabilir ve uygun fiyatlarla kolayca noter yeminli tercüme hizmeti alabilirsiniz.

Transit Vize Tercümesi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.