fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Transkript Çevirisi
Transkript Çevirisi Nedir?

Transkript tercümesi nedir diye soracak olduğumuzda kısaca eğitim kurumlarından alınan eğitimlerle ilgili ayrıntılı not dökümlerinin çevirisi şeklinde yanıt verebiliriz.

Transkript Çevirisi Nasıl Yapılır?

Kalite Tercüme olarak transkripsiyon çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz transkripsiyon tercümesi kapsamında diploma ve transkript çevirisi de dâhil olmak üzere çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz transkript İngilizce çeviri ve transkript Almanca çeviri alanlarında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz transkript İngilizce tercümesi ya da transkript Almanca tercümesine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Transkripsiyon Çeviri Ücretleri

Transkript tercüme fiyatları, ilgili belgenin noter yeminli olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. İngilizce transkript çeviri ücreti, Almanca transkript çevirisi ücreti, transkript not çevirme, transkript çevirisi örneği, e-transkript belgesi, e transkript alma ve transkript yeminli tercüme işlemleri hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cevirmen1
online1
Transkript Tercümesi Nasıl Yapılır?

Transkript tercümesinde tercümanların dil bilmeleri yeterli değildir. Tercümanlar kaynak metnin tonunu, üslubunu ve mesajını da yansıtabilmelidir. Bu bağlamda yetersiz transkript çevirileri ilave masraflara ve zaman kaybına da neden olabilir.

Çeviri ekibimiz, eğitim sektöründe büyük ölçüde deneyim kazanmış İngilizce transkript çeviri ve Almanca transkript çeviri konusunda yetkin tercümanlardan oluşmaktadır.

Online Transkript Tercüme Bürosu

Kurumumuz uzman ve deneyimli kadromuzla online transkript çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz.

Şirketimiz transkript çevirisi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz online transkript tercüme alanında profesyonel tercüme desteği sunmaktadır.

Transkript Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.