fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Video Oyunları Çeviri
Video Oyunları Çevirisi Nedir?

Alt yazı ve dublaj; film, video ve oyun içeriğinizi tüm dünyada geniş kitlelere ulaştırmanın en popüler yöntemlerindendir. Dünya çapında eğlence ve oyun sektöründe yer alan bireysel müşterilere ve şirketlere video oyunları için çeviri desteği sunuyoruz.

Çoğu insan, bilgisayar oyunları çeviri işlemleri için oyun çeviri siteleri ya da oyun çeviri programları gibi çeviri uygulamalarının kullanılıp kullanılmadığını merak edebilir. Video oyun çevirisi kapsamında bazı spesifik altyazı programları kullanılmakta ve dosyalarınız istenen formatta kaydedilebilmektedir. Medya sektörünün öncü çözüm ortağı olan Video Oyunu Tercüme Bürosu, çeviri ihtiyaçlarınızı karşılayacak en deneyimli tercümanlara sahiptir.

Video Oyunları Çevirisi Nasıl Yapılır?

Başarılı bir video oyunları tercüme (video games Türkçe çeviri) işlemi yapmak için orijinal dildeki etkiyi yakalamak üzere ilgili tercümanın önce kendi diline büyük oranda hâkim olması ve geniş bir kelime haznesine sahip olması gerekmektedir. Oyun tercümesi ihtiyacınızdan çok video oyunları tercümesi (video games çeviri) konusunda ve oyun çevirisi dublajı hususunda deneyimli bir çevirmenseniz, video oyun çevirisi ile ilgili tüm yetkinliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız ve profesyonel bir biçimde video oyunu tercümesi yapmak istiyorsanız kurumumuza başvurabilirsiniz.

cevirmen1
online1
Oyun Çevirisi Nedir?

Oyun konsollarında, bilgisayarlarda, tablet ve mobil platformlarda veya web siteleri üzerinden oynanabilen dijital oyunların çevirilerine oyun çevirisi (oyun tercümesi) denir.

Her Video Oyunu Çevirisi Güvenilir midir?

Video oyunu çeviri işlemi alana özel hassas noktaların dikkate alınmasını gerektirmektedir. Görüntü ve alt yazı senkronizasyonu, kültürel farklılıklar ile geleneksel kullanımlar, orijinal video oyunundaki duygunun ilgili dile en doğru şekilde aktarılması, video oyun ismi çevirileri ve karakter sınırı gibi hususlar video oyunu altyazı çevirilerindeki önemli noktalardır.

Video Oyunu Çeviri Ücretleri

Video oyunu çeviri fiyatları ilgili video oyununun niteliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Video oyunu çeviri ücretleri, Türkçe yama, mobil oyun çevirisi, video oyun çevirisi dosya sistemleri, oyun yerelleştirme (oyun lokalizasyonu) ve dijital oyun çevirisi hakkında bilgi almak için telefon ya da e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Video Oyunları Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.