fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Vize ve Göçmenlik Çevirisi
Vize ve Göçmenlik Çevirisi Nedir?

Yurt dışı eğitim, aile birleşimi veya benzer nedenlerle yabancı bir ülkeye gidebilmek için vize almak veya göçmenlik başvurusunda bulunmak isteyen kişilerden resmî kurumlarca birtakım evrakların çevirisi talep edilmektedir. Vize ve göçmenlik başvurusu evraklarında çevirinin niteliği başvuru sürecini etkileyebilir. Bu nedenle çeviri sürecinin dikkatli bir biçimde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Çevirideki olası hatalar sunulan evrakların kabul edilmemesine, dolayısıyla başvurunun reddine yol açabilir. Ayrıca bazı çeviriler için noter tasdiki ve apostil gerekebilir.

Vize ve Göçmenlik Tercümesi Nasıl Yapılır?

Kalite Tercüme olarak %100 güvenli çevirilerle müşterilerimize profesyonel çözümler sunuyoruz. Başta ABD, Almanya, Avusturya, Avustralya, Fransa, İngiltere, İrlanda, İsviçre, Kanada ve Malta olmak üzere tüm ülkeler için yurt dışı eğitim, göçmenlik veya çeşitli nedenlerle vize başvurusunda bulunanlara doğru, güvenilir ve nitelikli çeviri hizmeti sunuyoruz.

Vize ve Göçmenlik Çeviri Ücretleri

Tercüme ücretleri kapsamında vize ve göçmenlik çevirileri ile ve ilgili belgenin noter yeminli olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. Vize ve göçmenlik tercüme fiyatları, vize ve göçmenlik çevirisi ve diğer çeviriler hakkında bilgi almak için telefon ya da e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cevirmen1
online1
Göçmenlik Belgelerinin Tercümesi Neden Önemlidir?

Kalite Tercüme olarak göçmenlik belgesi çevirisi ve yeminli göçmenlik belgesi tercüme kapsamında vize ve göçmenlik çevirisi işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz vize evrak çevirisi ve yeminli vize tercüme de dâhil olmak üzere çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz vize ve göçmenlik tercümeleri alanında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz profesyonel çeviriye ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Tercümanlarımız ve Editörlerimiz

İş birliği yaptığımız tercümanlarımız en az lisans derecesi olan, mesleki yetkinliğe sahip ve ilgili alanda deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Çok sayıda yetkin tercümanımızdan oluşan insan kaynakları ağımız ile kurulduğumuz tarihten bu yana yüzlerce çalışma için birinci sınıf çeviri ve editing hizmeti sunmaktayız.

Çevirideki kullanım ve üslubun uygunluğunu ve doğruluğunu sağlamak üzere tüm araştırma ve geliştirme çeviri çalışmalarımız editing aşamasından geçmektedir. Editörlerimiz kaynak ve hedef metni karşılaştırarak ortaya çıkan ürünün hata içermemesini ve dilsel ve anlamsal açıdan sorunsuz olmasını sağlamaktadır.

Vize ve Göçmenlik Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.