fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Web İçeriği Çevirisi
Web İçeriği Çevirisi Nedir?

Kalite Tercüme olarak çeşitli şirketlere profesyonel web içeriği çeviri hizmeti sunuyoruz. Profesyonellik anlayışımız gereği, web içeriği çevirisi alanında geniş tecrübe sahibi ve web içeriği tercüme alanındaki gelişmeleri yakından takip eden yetenekli dil uzmanlarıyla iş birliği yapıyor ve web içeriği çeviri sektörünün beklentilerine odaklanarak bu sektöre yönelik tercüme ve yerelleştirme ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Web İçeriği Çevirisi Nasıl Yapılır?

Tercüme kapsamında web içeriği otomatik çeviri programlarına (web içeriği çeviri Google, web içeriği çeviri Yandex vb.) güvenilerek yapılacak bir çeviri türü değildir. Pazarlamaya yönelik içeriklerde bazen derin araştırma ve yaratıcı çözümler de gerekebilir.

Web içeriği Çeviri Fiyatları

Web içeriği çeviri fiyatları ilgili dile göre değişiklik gösterebilmektedir. Dillere göre web içeriği çeviri ücreti (web içeriği İngilizce çeviri ücreti, web içeriği Türkçe çeviri ücreti vb.), web içeriği çeviri aracı, web içeriği çeviri eklentisi, web sayfalarında çeviri ve yazım denetimi, web sayfası çeviri aracı, web içeriği Türkçe çeviri işlemleri, web içeriği çeviri programları ile ilgili metinlerin çevirisi ve diğer web içeriği çeviri işlemleri hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cevirmen1
online1
Profesyonel Web İçeriği Çeviri Hizmeti

Hedef pazarlarda çevrim içi varlığınızı anlamlı kılmak amacıyla çok dilli web siteleri için kapsamlı çeviri hizmeti sunuyoruz.

Sıradan bir metnin çevirisine kıyasla web sayfa çevirisi çok daha sanatsal bir bakış açısı, emek ve zaman gerektirmektedir. Bu alan, dil ve kültürel uzmanlık ile doğru teknoloji ve proje yönetim kaynakları kullanımının bir kombinasyonudur. Web sitesi dil çeviri işleminde dilsel doğruluk ve teknik ayrıntılara duyarlılık en önemli hususlardır.

Online Web Site İçeriği Çeviri Bürosu

İhtiyaçlarınıza ve taleplerinize göre online web site içeriği çeviri hizmetlerinizi düzenleyebiliriz. Çevirileri doğrudan web sitenizin kaynak koduna yazabilir ve bütünlüğü aynen koruyabiliriz. Web site içeriği çevirisi tamamlandıktan sonra metinlerin kaynak dosyalara manuel olarak entegrasyonuna gerek kalmadığı için bu işlem hızlı ve ideal bir zaman kazanımı olacaktır.

Projeyi yönetebilecek yeterli kaynaklar mevcut olmadığı takdirde web site içeriğini çevirme işlemi daha zaman alıcı ve yüksek maliyetli olabilmektedir. Bunun önüne geçebilmek için birçok şirket çeviri web içeriği işlemlerinde Kalite Tercüme‘yi tercih etmektedir.

Web İçeriği Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.