fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Web Sayfası Çevirisi
Web Sayfası Çevirisi Nedir?

Kalite Tercüme olarak çeşitli şirketlere profesyonel web sayfası dil çeviri hizmeti sunuyoruz. Profesyonellik anlayışımız gereği, web sitesi çevirisi alanında geniş tecrübe sahibi ve web sayfa çeviri alanındaki gelişmeleri yakından takip eden yetenekli dil uzmanlarıyla iş birliği yapıyor ve web sitesi çeviri sektörünün beklentilerine odaklanarak bu sektöre yönelik tercüme ve yerelleştirme ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Web Sayfası Çevirisi Nasıl Yapılır?

Tercüme kapsamında web sayfası otomatik çeviri programlarına (web sitesi çeviri Google, web sitesi çeviri Yandex vb.) güvenilerek yapılacak bir çeviri türü değildir. Pazarlamaya yönelik içeriklerde bazen derin araştırma ve yaratıcı çözümler de gerekebilir.

Web Sayfası Çevirisi Fiyatları

Web site çeviri fiyatları ilgili dile göre değişiklik gösterebilmektedir. Dillere göre web sitesi çeviri ücreti (web sitesi İngilizce çeviri ücreti, web sitesi Türkçe çeviri ücreti vb.), web sayfası çeviri aracı, web sayfası çeviri eklentisi, web sayfalarında çeviri ve yazım denetimi, web sayfası çeviri aracı, web sayfası Türkçe çeviri işlemleri, web sayfası çeviri programları ile ilgili metinlerin çevirisi ve diğer web site çeviri işlemleri hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cevirmen1
online1
Profesyonel Web Sitesi Çeviri Hizmeti

Hedef pazarlarda çevrim içi varlığınızı anlamlı kılmak amacıyla çok dilli web siteleri için kapsamlı çeviri hizmeti sunuyoruz.

Sıradan bir metnin çevirisine kıyasla web sayfa çevirisi çok daha sanatsal bir bakış açısı, emek ve zaman gerektirmektedir. Bu alan, dil ve kültürel uzmanlık ile doğru teknoloji ve proje yönetim kaynakları kullanımının bir kombinasyonudur. Web sitesi dil çeviri işleminde dilsel doğruluk ve teknik ayrıntılara duyarlılık en önemli hususlardır.

Online Web Site Çeviri Bürosu

İhtiyaçlarınıza ve taleplerinize göre online web site çeviri hizmetlerinizi düzenleyebiliriz. Çevirileri doğrudan web sitenizin kaynak koduna yazabilir ve bütünlüğü aynen koruyabiliriz. Web sitesi çevirisi tamamlandıktan sonra metinlerin kaynak dosyalara manuel olarak entegrasyonuna gerek kalmadığı için bu işlem hızlı ve ideal bir zaman kazanımı olacaktır.

Projeyi yönetebilecek yeterli kaynaklar mevcut olmadığı takdirde web sitesini çevirme işlemi daha zaman alıcı ve yüksek maliyetli olabilmektedir. Bunun önüne geçebilmek için birçok şirket çeviri web sitesi işlemlerinde Kalite Tercüme‘yi tercih etmektedir.

Web Sayfası Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.