fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Yaratıcı Çeviri
Yaratıcı Çeviri Hizmeti

Kalite Tercüme olarak yaratıcı çeviriler konusunda nitelikli hizmet veriyoruz. Şirketimiz yaratıcı çeviri (transkreasyon) kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz yaratıcı düşünme çeviri alanında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz reklam ve pazarlama kapsamındaki çevirilere ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Seçkin tercümanlardan oluşan yaratıcı İngilizce çeviri ekibimiz, transkreasyon alanında büyük ölçüde deneyim kazanmış tercümanlardan oluşmaktadır. Yaratıcı İngilizce çevirisi talep etmeniz hâlinde kalite standartlarımızı korumak üzere ilgili alan için en uygun tercümanlarımızla iş birliği yapıyor ve çevirileri detaylı bir dil kontrolünden geçiriyoruz.

Yaratıcı Çeviri Bürosu

Kurumumuz uzman ve deneyimli kadrosu ile size yüksek kalitede tercüme hizmeti sunmaktadır. 7/24 yüksek nitelikli yaratıcı düşünce çeviri hizmeti sunan ekibimiz reklam ve pazarlama tercümesi ihtiyaçlarınızda her zaman yanınızdadır.

Çeviride gerekli olması hâlinde en yaratıcı cümleler konusunda yetenekli ekibimiz çeşitli pazarlama ve reklam çeviri işlemlerinde size üstün nitelikli destek sunmaktadır.

cevirmen1
online1
Reklam ve Pazarlama Metinlerinde Transkreasyon

Pazarlama ve satış metinlerinin çevirisinde tercümanların dil bilmeleri yeterli değildir.  Tercüme işlemleri kapsamında bazen son metnin yayınlanacağı yere (web sitesi, broşür, gazete vb.) bağlı olarak yaratıcı çeviri dediğimiz transkreasyon işlemi gerekli olabilir ve metinde bazı değişiklikler yapılabilir.

Yaratici çeviri ne demek diye soracak olursak özetle kaynak dildeki bir mesaj ya da içeriğin, hedef kitlenin kültürel ve sosyal özellikleri dikkate alınarak uyarlanması şeklinde tanımlama yapabiliriz. Reklam ve pazarlama metinlerinde zaman zaman ayrıca transkreasyon olarak da adlandırdığımız bu tür yaratıcı uyarlama işlemlerine başvurulmaktadır.

Tercümanlarımız ve Editörlerimiz

İş birliği yaptığımız tercümanlarımız en az lisans derecesi olan, mesleki yetkinliğe sahip ve ilgili alanda deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

Çevirideki kullanım ve üslubun uygunluğunu ve doğruluğunu sağlamak üzere tüm araştırma ve geliştirme çeviri çalışmalarımız editing aşamasından geçmektedir. Editörlerimiz kaynak ve hedef metni karşılaştırarak ortaya çıkan ürünün hata içermemesini ve dilsel ve anlamsal açıdan sorunsuz olmasını sağlamaktadır.

Yaratıcı Çeviri

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.