fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Yatırımcı Vizesi Tercüme
Yatırımcı Vizesi Tercüme Hizmeti

Kalite Tercüme olarak resmi evrak çevirisi ve yeminli tercüme kapsamında yatırımcı vizesi çevirisi işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz resmi evrak çevirisi ve yeminli tercüme de dâhil olmak üzere çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz vize ve göçmenlik tercümeleri alanında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz profesyonel çeviriye ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Yatırımcı Vizesi Tercümesi Nasıl Yapılır?

Yüksek nitelikli tercümanlardan oluşan yatırımcı vizesi çeviri ekibimiz, resmi evrak çevirisi ve yeminli çeviri alanında büyük ölçüde deneyim kazanmış tercümanlardan oluşmaktadır. Yatırımcı vizesi tercümesi talep etmeniz hâlinde bu belgeleri isteğinize bağlı olarak size noter onaylı olarak teslim edebiliyoruz.

Yatırımcı Vizesi Çeviri Ücretleri

Tercüme ücretleri ilgili belgenin noter yeminli olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. Yatırımcı vizesi çeviri ücretleri, E2 vize çeviri işlemleri, yatırım çeviri işlemleri, Türkiye Venture Capital şirketleri ile ilgili metinlerin çevirisi ve diğer çeviriler hakkında bilgi almak için telefon ya da e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cevirmen1
online1
Yatırımcı Vizesi Tercümesi Neden Önemlidir?

Kalite Tercüme olarak yatırımcı Vizesi çevirisi ve yatırımcı Vizesi belgesi tercüme kapsamında yatırımcı Vizesi tercüme işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz yatırımcı Vizesi çevirisi ve yatırımcı Vizesi tercüme de dâhil olmak üzere çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz yatırımcı Vizesi tercümeleri alanında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz profesyonel çeviriye ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Tercümanlarımız ve Editörlerimiz

İş birliği yaptığımız tercümanlarımız en az lisans derecesi olan, mesleki yetkinliğe sahip ve ilgili alanda deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Çok sayıda yetkin tercümanımızdan oluşan insan kaynakları ağımız ile kurulduğumuz tarihten bu yana yüzlerce çalışma için birinci sınıf çeviri ve editing hizmeti sunmaktayız.

Çevirideki kullanım ve üslubun uygunluğunu ve doğruluğunu sağlamak üzere tüm araştırma ve geliştirme çeviri çalışmalarımız editing aşamasından geçmektedir. Editörlerimiz kaynak ve hedef metni karşılaştırarak ortaya çıkan ürünün hata içermemesini ve dilsel ve anlamsal açıdan sorunsuz olmasını sağlamaktadır.

Yatırımcı Vizesi Tercüme

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.