fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Yazışma Tercümesi
Yazışma Tercümesi

Küresel piyasaların yükselişiyle birçok şirket artık kendi ülke sınırlarının ötesinde faaliyet göstermektedir. Bu değişim ise dil engellerini beraberinde getirmiştir. Söz gelimi çok uluslu bir şirkette aynı mesajı çalışanlara aktarırken farklı dillerde iletişim kurma ihtiyacı doğmakta ve bu noktada tercüme işlemi devreye girmektedir. Benzer şekilde, farklı dilleri konuşan ülkelerde bulunan kurumlar ya da kişiler arasındaki iletişimde de çeviri rol oynayabilmektedir.

Kalite Tercüme olarak yazışma çevirisi işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz yazışma tercümesi dâhil olmak üzere çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz yazışma çevirisi alanında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz profesyonel çeviriye ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Yazışma Çeviri Ücretleri

Çeviri fiyatları kapsamında yazışma tercüme fiyatları ilgili dile göre değişiklik gösterebilmektedir. Yazışma dil çeviri ücretleri ve diğer çeviri türleri hakkında bilgi almak için telefon ya da e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cevirmen1
online1
Ticari Yazışma Tercümesi

Kalite Tercüme olarak ticari yazışma çevirisi işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz ticari yazışma tercümesi dâhil olmak üzere çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır.

Çeviri ekibimiz ticari yazışma çevirisi alanında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz profesyonel çeviriye ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Yazışmalarda Çeviri Desteği

Kurumumuzda çevrilen metinler detaylı bir redaksiyon işleminden geçirilmekte, çeviride saptanan olası hatalar, kullanılan jargonla ilgili sorunlar ve diğer türdeki yanlışlıklar profesyonel editörlerimiz tarafından giderilerek kullanıcı dostu bir çeviri metin ortaya çıkarılmaktadır.

İş yazışmalarından şirket yazışmalarına, kişisel başvuru mektuplarından kurumsal başvurulara kadar her türlü yazışmada size profesyonel hizmet sunan ekibimiz tüm çeviri işlemlerinde ihtiyacınız olan desteği sunmaktadır. 7/24 profesyonel yazışma çevirisi hizmeti sunan ekibimiz acil yazışma çevirisi ihtiyaçlarınızda da her zaman yanınızdadır.

Yazışma Tercümesi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.