fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Yerel Yönetim Belgeleri Tercümesi
Yerel Yönetimler Belgeleri Çeviri

Kalite Tercüme olarak yerel yönetim belgeleri çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz kamu sektörü çeviri hizmeti kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz yerel yönetim belgeleri çevirisi alanında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz yerel yönetim tercümesi işlemine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Yerel yönetimler çeviri ekibimiz kamu sektörü alanında tercüme bilgisi gerektiren çeşitli formatlardaki metinlerin çevirisini yapmaktadır ve bu ekip yerel yönetim belgeleri tercüme işlemleri konusunda oldukça deneyimli ve yetkin tercümanlardan oluşmaktadır.

Yerel Yönetim Belgeleri Tercüme Fiyatları

Tercüme fiyatlarımız kapsamında yerel yönetim belgeleri çeviri ücretleri ilgili dile göre değişiklik gösterebilmektedir. İngilizce metinler için yerel yönetim çeviri ücretleri, yerel yönetim bölümleri ile ilgili metinlerin çevirisi, karşılaştırmalı yerel yönetimler ile ilgili metinlerin çevirisi, yerel yönetimler tarihi ile ilgili metinlerin çevirisi, yerel yönetimler konu anlatımı ders kitapları çevirisi, yerel yönetim okumak ile ilgili metinlerin çevirisi ve diğer tercüme işlemleri hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cevirmen1
online1
Kamu Sektörü Çevirileri

Küreselleşme dünyayı daha da küçültmüş ve devletler doğru, hızlı ve maliyet etkin dil çözümlerine daha çok ihtiyaç duyar hâle gelmiştir. Bugün hükûmetler ve kamu kurumları için aşağıdaki alanlarda yerel toplumlarla iletişim kurmak ve bilgi alışverişinde bulunmak artık bir zorunluluktur.

Kalite Tercüme her çaptaki devlet kuruluşunun büyük ölçekli projelerini üstlenecek geniş ve deneyimli bir tercüman kadrosuna sahiptir. Tercümanlarımız kamu kurumlarına ait metinlerin çevirisinde uzmandır ve bu uzmanlıkları çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarında mesleki tecrübeye sahip olmalarından ileri gelmektedir.

Kamu Çevirilerinde Gizlilik ve Güvenlik

Devlet projeleri sadece doğruluk ve zamanında teslimi değil aynı zamanda yüksek düzeyde hassas içerikleri gizlilik çerçevesinde tercüme edecek nitelikli ve profesyonel bir tercüman ve proje yönetim ekibini gerektirir. Kalite Tercüme bilgi gizliliğini ve güvenliğini temin edecek sistemlere sahip bir tercüme bürosudur.

Tüm metinler müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda ayrıntılara dikkat edilerek ve titizlikle tercüme edilir. Bir rapor, kılavuz, basın duyurusu veya herhangi bir dokümanın acil çevirisinin gerekli olduğu durumlarda bu çeviriyi hacmine bağlı olarak mümkün olan en kısa sürede teslim edecek şekilde projelendirebiliriz.

Yerel Yönetim Belgeleri Tercümesi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.