fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Yerleşim Yeri Belgesi Çevirisi
Yerleşim Yeri Belgesi Nedir?

Yerleşim yeri belgesi, kısaca ikamet yerinin adres bilgilerini ve hane üyesi bilgilerini içeren resmi evrak şeklinde tanımlanabilir.

Yerleşim Yeri Belgesi Çevirisi

Kalite Tercüme olarak resmi evrak çevirisi kapsamında yerleşim yeri belgesi çevirisi işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Çeviri ekibimiz yerleşim yeri belgesi İngilizce ve Almanca çeviri alanında profesyonel destek sunmaktadır.

Yüksek nitelikli tercümanlardan oluşan yerleşim yeri çeviri İngilizce ve Almanca ekibimiz, resmi belge çevirisinde büyük ölçüde deneyim kazanmış profesyonel tercümanlardan oluşmaktadır. Resmi belge çevirisi alanında tercüme talep etmeniz hâlinde bu belgeyi isteğinize bağlı olarak size noter onaylı olarak teslim edebiliyoruz.

Yerleşim Yeri Belgesi Tercüme Fiyatları

Çeviri fiyatları kapsamında yerleşim yeri çeviri belgesi tercüme fiyatları ilgili dile ve belgenin noter yeminli olup olmamasına göre değişiklik gösterebilir. Yerleşim yeri ve diğer adres belgesi İngilizce ve Almanca çeviri ücretleri, yabancı yerleşim yeri belgesi ve diğer çeviri türleri hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cevirmen1
online1
Noter Yeminli Yerleşim Yeri Belgesi Çevirisi

Kalite Tercüme olarak ihtiyaçlarınıza uygun, resmî kurum ve kuruluşlarca kabul edilen, hızlı ve etkin noter onaylı çeviri hizmeti sunuyoruz. Ticari veya kişisel belgelerinizin çevirisini talep etmeniz hâlinde bu belgeleri isteğinize bağlı olarak size noter onaylı olarak teslim edebiliyoruz.

Profesyonel yeminli çeviri büromuz ve online yeminli çeviri hizmetlerimiz sayesinde Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden saniyeler içerisinde profesyonel yeminli tercüme siparişi oluşturabilir ve uygun fiyatlarla kolayca noter yeminli tercüme hizmeti alabilirsiniz.

Yerleşim Yeri Belgesi Tercüme Süreci

Profesyonel tercümanlarımız tarafından yeminli noter tercüme işlemi tamamlanan belgeleriniz, size ulaştırılmadan önce mutlaka başka bir tercüman tarafından kontrol edilmekte, bu aşama sayesinde metninizin cümle ve anlam bütünlüğü korunmakta ve terminolojik hatalara yer verilmemektedir.

Çeviri döngümüze giren metinler editing (redaksiyon), proofreading ve kalite güvence süreçlerimizden geçmektedir. Kaynak dosya niteliğindeki resmî dokümanlar ile antetli kağıtlarımıza basılan tercümeler ilgili mercilere birlikte sunularak tasdik şerhi ile onaylatılmaktadır. Kalite Tercüme’nin onaylı çevirileri tüm resmî kurumlarda geçerliliğe sahiptir.

Yerleşim Yeri Belgesi Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.